• Home
  • Bookworm
  • Czytam postapo z unserious.pl – styczeń 2020

Czytam postapo z unserious.pl – styczeń 2020

Czytam postapo z unserious.pl - styczeń 2020 // InstagramCzytam postapo z unserious.pl – styczeń 2020.

Pierwszy miesiąc naszego małego końca świata już za nami, więc poniżej króciutkie podsumowanie wyzwania (oczywiście w cyferkach) Czytam postapo z unserious.pl – styczeń 2020. :)

Przeczytaliśmy w sumie 5 książek (na Instagramie pojawiły się kolejne dwie, ale nie otrzymałam linków do recenzji, więc ich nie zaliczam do statystyk) z czego aż 4 pochodziły z pierwszej wskazanej kategorii, czyli Gdzie jest Zombie?

3 z 5 książek pochodziły z rodzimego podwórka i co było łatwe do przewidzenia, prym wiedli panowie. ;)

 

O przeczytanych książkach napisaliście:

Sonia czyta książkiMax Brooks World war Z

World war Z” to całkiem przyjemny „reportaż”, który czyta się dość szybko. Narrator swoją bezstronnością zmusza czytelnika do wystawienia samodzielnej oceny wypowiadającym się bohaterom. Kto pomógł wybawić ludzkość, a kto był zwykłą szują? – oceń sam. Przede wszystkim jednak – trochę mimochodem – zostawia czytelnika z pytaniem „A co ty byś zrobił w takiej sytuacji?”

Magda Zakładka do książek: Paweł Paliński- Polaroidy z zagłady

Ku mojej rozpaczy ciemna strona mocy może i była nieco mroczna, ale za mdła i nijaka. Zabrakło mi dynamiki, tego sprawnie pracującego silnika podkręcającego akcję we właściwym kierunki. Temat na opowiadanie został przeciągnięty do rozmiaru książki, co jak dla mnie w takiej formie literackiej niestety się nie sprawdziło.

Piotr: Robert J. Szmidt Szczury Wrocławia. Chaos

[…]książka jest świetna !!! , od początku coś się dzieje , nie można się nudzić .

Katarzyna Kącik z książką: Milczenie Tim Lebbon

Milczenie to całkiem dobra, trzymająca w napięciu opowieść o świecie, który pogrąża się w chaosie. I to tylko dlatego, że ludzka ciekawość okazała się nieposkromiona.

Sylwka unSerious.pl: Szczury Wrocławia. Kraty Robert J. Szmidt

kcja, klimat i wszędobylskie flaki znowu mnie kupiły. ;) Dlatego, jeżeli macie ochotę na Zombie apokalipsę rodem z najgorszych koszmarów, z torturami czy katowaniem w tle, to koniecznie sięgnijcie po Szczury Wrocławia. Kraty Roberta J. Szmidta.

Niech postapokalipsa również w lutym będzie z Wami! :)

10 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę