# 1: Book tour z Kredziarzem C.J. Tudor

Book tour z Kredziarzem

Book tour z Kredziarzem czyli pierwszy Book tour na unSerious.pl

Ostatnio na moim mailu pojawiły się dwa zapytania „Czy nie zechciałabym zrobić małego Book tour z Kredziarzem?”. Pomyślałam, że w sumie dlaczego by nie, a w głowie zrodziła się od razu myśl, że całą tę książkową wyprawę powinnam rozpocząć w dniu premiery książki.

Gotowi na na Book Tour z Kredziarzem!

Poniżej kilka zasad, bo bez tego się chyba nie obędzie. ;)

Zasady uczestnictwa w Book tour z Kredziarzem:

  • Organizatorem Book tour z Kredziarzem jest właścicielka unSerious.pl.
  • W Book Tourze może wziąć każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski oraz posiada swoje miejsce w sieci (blog, FB, Instagram, Lubimy czytać, …), gdzie będzie mógł skrobnąć choć dwa słowa na temat książki (byłoby mi bardzo miło, gdyby pojawiła się fotka książki, którą mogłabym umieścić koło „dwóch słów” z Waszej recenzji). :)
  • Osoby chętne do udziału w Book Tourze proszę o komentarz pod postem, wysłanie do mnie wiadomości e-mail (kontakt[at]unserious.pl) ze swoim imieniem, nazwiskiem oraz adresem. W tytule proszę o wpisanie „Book tour z Kredziarzem”oraz o umieszczenie poniższego banerka z linkiem do tego posta na swoim FB, blogu, Instagramie…

Book tour Kredziarz

  • Chęć przystąpienia do zabawy należy zgłosić do dnia 14.03.2018r.
  • Każdy uczestnik zabawy ma dwa tygodnie na przeczytanie książki. Książkę wysyłamy listem poleconym, aby była lepsza możliwość jej śledzenia. Proszę również każdego uczestnika zabawy o informację, iż książkę otrzymał, a przed dalszą podróżą o zgłoszenie się do mnie po adres kolejnego uczestnika zabawy.
    No i oczywiście jak już będzie po wszystkim o informację, gdzie ukazały się „dwa słowa” o książce. :)
  • Bardzo proszę o szanowanie książki, a ewentualne notatki oraz oznaczenia proszę dokonywać na marginesie ołówkiem, używać „sklerotek” itp.
  • Prosiłabym również o pozostawienie po sobie śladu na ostatniej wyznaczonej stronie książki. :)
  • Zgłaszając się do Book tour z Kredziarzem wyrażacie zgodę na powyższe warunki oraz na przetwarzanie Waszych danych osobowych na potrzeby book tour.

Oczywiście będzie mi bardzo miło jeśli zostaniecie obserwatorami mojego bloga.  :) Nie jest to obowiązkowe, żeby wziąć udział w zabawie.

Kolejność „czytania”:

Basia;

“Kredziarz” wciągnął mnie jak czarna dziura od pierwszych stron.

Ola;

“Kredziarz” zdecydowanie jest wart przeczytania. Nagłe zwroty akcji przyspieszą bicie serca i podniosą poziom adrenaliny.

Spursmaniak;

„Kredziarz” jest nie tylko historią o brutalnym morderstwie, ale też o dojrzewaniu i relacjach międzyludzkich.

♣ Justyna.

“Z każdą przeczytaną stroną chciałam więcej i więcej i w sumie dostawałam to, czego oczekiwałam.”

10 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę