Prezent dla nerda pod choinkę

Prezent dla nerdaPrezent dla nerda nie tylko pod choinkę.

Gdy w radiu niemiłosiernie „piłują” iście świąteczny przebój o nieszczęśliwej miłości, a ulice oświetlone są jak w Las Vegas to znak, że czas zaplanować logistykę rodzinną, przygotować zapasy pierniczków i pomyśleć o prezentach dla najbliższych. No i ten ostatni punkt jest zazwyczaj najtrudniejszym do zrealizowania. Bo zadowolić każdego to prawdziwe mission impossible. To co w naszym guście niekoniecznie musi być w guście cioci Krysi i wujka Zdziśka. Lecz to nie oni będą bohaterami tej notki. :) Dziś pochylę się nad problemem jaki stanowi zakup prezentu dla nerda.

No i tu pojawia się kolejny problem. A wszystko przez to, iż na rynku mamy kilka rodzajów nerdów: książkowe, komiksowe, anime, D&D, internetowe, sci-fi, filmowe, muzyczne, cospley-owe i gracze. Jeżeli myślicie, że to koniec to jesteście w błędzie. Ponieważ występują również nerdy międzygatunkowe – nie trudno o fana gier komputerowych, który interesuje się również dalekowschodnimi nieletnimi dziewczynkami molestowanymi przez ośmiornicę. ;)

Ponieważ nie jestem w stanie rozważyć wszystkich wariantów pozwólcie, iż skupię się na przypadku książkowo – komiksowym. Nazwę go roboczo czytelniczym. :)

Więc o jaki prezent dla nerda czytelnika powinniśmy zadbać. :)

Książka lub więcej książek Zakładka do książki
prezent dla nerda Solaris
Wyjątkowa manga
(najlepiej klasyk)
Komiks z ulubionym bohaterem Figurka z ulubionym bohaterem
Obraz pochodzi ze strony: http://comisoku.com/
Obraz pochodzi ze strony: http://popkultura.info/
Zdjęcie z oferty sklepu: http://www.bigbadtoystore.com/

To tylko kilka moich pomysłów. :)

A Wy o jakim prezencie pod choinką marzycie?

8 komentarzy

  1. Hehe z tymi ośmiornicami :D Książki to podstawa, mam nadzieję że znajdę pod choinką Śpiących Gigantów ;) Jeszcze super by było dostać komiks i na przykład figurkę ;) Może być z Deadpoolem, ale raczej wolałabym coś z The Walking Dead. Może Mikołaj mnie wysłucha ;)

    1. Mój Aniołek (gdyż to ten przynosi prezenty pod choinkę :)) poinformowany. Powinny być dwie książki „Harda” i „Królowa”. Drugi Aniołek dostarczył prezenty wcześniej więc zrezygnowałam z listy, choć dobrą mangą taką jak „Death note” bym nie pogardziła. :)

Popełnij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *