Cover for UnSerious.pl
442
UnSerious.pl

UnSerious.pl

Szybkie książki i wielostronicowe samochody :)

13 hours ago

UnSerious.pl
Hej Moliki 🙋Listopad z wyzwaniem #polskafantastykafajnajest się podsumował 😁Zapraszam na blogaunserious.pl/2022/12/listopad-2022-z-polskafantastykafajnajest-juz-za-nami/i przypominam o głosowaniu na "motywatora" 😉tiny.pl/wf5lt#książka #kniha #książkifantasy #czytampolskichautorów #czytamlegalnie #wyzwanie #wyzwanie2022 #dobrebopolskie #fantasty #wyzwanieinside #zdjęciaksiążek #podsumowanie #miesięcznepodsumowanie #fajniejestczytać #molksiążkowy #blogerksiążkowy #bookchallange #fotkiksiążek #toniejestkrajdlasłabychmagów #katarzynawierzbicka #anetajodowska #słowodzicielka #sqn #fabrykasłów ... See MoreSee Less
View on Facebook

Idealny prezent dla nerda pod choinkę

Prezent dla nerdaPrezent dla nerda nie tylko pod choinkę.

Gdy w radiu niemiłosiernie „piłują” iście świąteczny przebój o nieszczęśliwej miłości, a ulice oświetlone są jak w Las Vegas to znak, że czas zaplanować logistykę rodzinną, przygotować zapasy pierniczków i pomyśleć o prezentach dla najbliższych. No i ten ostatni punkt jest zazwyczaj najtrudniejszym do zrealizowania. Bo zadowolić każdego to prawdziwe mission impossible. To co w naszym guście niekoniecznie musi być w guście cioci Krysi i wujka Zdziśka. Lecz to nie oni będą bohaterami tej notki. :) Dziś pochylę się nad problemem, jaki stanowi zakup prezentu dla pewnego “gatunku” człowieka zwanego ckliwie nerdem. Więc jaki powinien być ten prezent dla nerda?

No i tu pojawia się kolejny problem. A wszystko przez to, iż na rynku mamy kilka rodzajów nerdów: książkowe, komiksowe, anime, D&D, internetowe, sci-fi, filmowe, muzyczne, cospley-owe i gracze. Jeżeli myślicie, że to koniec to jesteście w błędzie. Ponieważ występują również nerdy międzygatunkowe – nie trudno o fana gier komputerowych, który interesuje się również dalekowschodnimi nieletnimi dziewczynkami molestowanymi przez ośmiornicę. ;)

Ponieważ nie jestem w stanie rozważyć wszystkich wariantów pozwólcie, iż skupię się na przypadku książkowo – komiksowym. Nazwę go roboczo czytelniczym. :)

Więc o jaki prezent dla nerda czytelnika powinniśmy zadbać. :)

A Wy o jakim prezencie pod choinką marzycie?

10 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę