VIII urodziny bloga

VIII urodziny blogaVIII urodziny bloga! 🎉

8 lat minęło jak jeden dzień! 😋 Więc tradycyjnie czas troszeczkę poświętować i tym samym podziękować Wam wszystkim za odwiedziny tego niePoważnego kawałka Internetów. Dzięki Wam ten zakątek wciąż żyje, a Wy każdym pozytywnym czy też negatywnym komentarzem motywujecie mnie do dalszego działania. Wielkie Wam za to dzięki! VIII urodziny bloga

I żeby nie przedłużać, rozkręcam małą imprezkę (bufet znajdziecie Państwo na prawo, a napoje mniej bądź bardziej wyskokowe na lewo 😋) zwaną VIII urodziny bloga unSerious. 😀

A jak impreza, to wiadomo prezenty być muszą i jako solenizantka będę rozdawać je Ja w ramach urodzinowego rozdania.😄

Do zgarnięcia dowolna wybrana przez Was książka, którą da się kupić obecnie na rynku w księgarni Empik. 🙂

Co należy zrobić, żeby zgarnąć nagrodę? Wystarczy w komentarzu wpisać tytuł książki, którą chcielibyście otrzymać wraz z krótkim uzasadnieniem (banalne i tak znowu będę robić tabelki 😋).

Będzie mi bardzo miło jeżeli podzielicie się informacją o rozdaniu oraz polubicie moją stronę na FB. :)

Powodzenia! :D

Regulamin urodzinowego rozdania:

 • Organizatorem oraz sponsorem rozdania urodzinowego jest unSersious.pl
 • Rozdanie trwa od 27.03.2023 do 31.03.2023 do godziny 23.59. Zgłoszenia które pojawią się później, nie będą brane pod uwagę.
 • Warunkiem uczestnictwa w rozdaniu jest zgłoszenie się pod pod tym postem (wszystkie zgłoszenia z FB, Instagrama czy Twittera nie będą brane pod uwagę)  i podanie tytułu książki z krótkim uzasadnieniem.
 • Uczestnikiem może być każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski.
 • Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania.
 • Wyniki konkursu zostaną opublikowane w osobnym poście, w ciągu 5 dni od daty zakończenia rozdania.
 • Zwycięzca zobowiązany przesłać swoje dane (Imię, Nazwisko, pełny adres, numer telefonu i wybraną książkę) w ciągu 3 dni od pojawienia się postu.
 • W przypadku rozdania, gdy zwycięzca  nie zgłosi się po nagrodę, ta zostanie rozlosowana ponownie (maksymalnie 3 razy) 
 • Wysyłka nagrody – książki – którą da się kupić obecnie na rynku w księgarni Empik, odbywa się na mój koszt jedynie na terenie Polski.
 • Decydując się na udział w urodzinowym rozdaniu, wyrażacie zgodę na powyższe warunki oraz na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rozdania. (RODO in progres).

 

9 komentarzy

 • xpil

  27 marca 2023 at 21:09

  Bęben maszyny losującej jest pusty, następuje zwolnienie blokady…

  To ja poproszę “Lem: Reaktywacja. Kongres Lemologiczny”. Dostępna w Empiku o, tutaj: https://www.empik.com/lem-reaktywacja-kongres-lemologiczny-lem-stanislaw,p1351869450,ksiazka-p

  Uzasadnienie: bo jestem zajadłym lemofilem (nie mylić z lemofilcem) z dziada pradziada, a tego jeszcze nie czytałem.

  Gdybym nie daj {tu wstawić nazwę aktualnie wyznawanego bóstwa} wygrał, resztę danych podeślę kanałem prywatnym.

  Gratuluję urodzin. Osiem lat to nie w kij dmuchał. Mi niedługo stuknie dwanaście. Jak ten czas, nieprawdaż… Spośród ponad dwustu blogów, które subskrybuję, takich co przetrwały więcej niż pięć lat jest naprawdę niewiele. Ale są.

  ———–
  Cały Internet został podbity przez Fejsa, Instagrama i Twittera… Cały? Nie! Kilku nieugiętych blogerów wciąż stawia opór najeźdźcom… :)
  ———–

  Tak że tak.

  Odpowiedz
 • Luka Rhei z Przestrzeni tekstu

  28 marca 2023 at 09:02

  Najlepsze życzenia!!!:)))
  Zostań jak najdłużej w blogosferze, bo i ja jestem zatwardziałym blogolubem ;) A to miejsce jest niepowtarzalne!

  Jak częstujesz, to nie odmówię :D
  Skusiłabym się na Philipa K. Dicka “Opowiadania najlepsze” https://www.empik.com/opowiadania-najlepsze-dick-philip-k,p1280905144,ksiazka-p. Ciągle jakoś odmawiam sobie tego zakupu, bo wyskakują inne tytuły, a marzę, by zgromadzić wszystkie książki autora.

  Odpowiedz
 • Sylwia

  28 marca 2023 at 11:41

  Jeszcze raz serdecznie gratuluję pięknej rocznicy♡ Życzę, by działanie tutaj dawało Ci ogromną radość,
  bo robisz to świetnie!
  Marzy mi się książka “Kraina popiołu” T. Suri. Od dawna mam na półce pierwszy tom, ale nie czytałam by później nie umierać z niecierpliwej ciekawości, co będzie dalej. Mając kontynuację mogłabym zanurzyć się w tym fantastycznym świecie. Bo, że fantastykę kocham to chyba nie muszę wspominać

  Odpowiedz
 • Joanna

  31 marca 2023 at 08:33

  Przede wszystkim gratuluję sukcesu i życzę dalszej owocnej pracy na blogu! Zgłaszam się do zabawy! Książką która mi się marzy jest “Serce jak smoła” Roberta Galbraitha, a właściwie J.K.Rowling Jest to szósta część przygód prywatnego detektywa Cormorana Strike’a i jego wspólniczki Robin. Przeczytałam wszystkie poprzednie części z zapartym tchem, uwielbiam styl pisania pani Rowling i pomimo, że nie jest to Harry Potter, uważam że pisarka ta świetnie sprawdza się w nowym gatunku. Każda część jest intrygująca, wciągająca, barwna, zagadki kryminalne różnią się od siebie w poszczególnych tomach, mają niepowtarzalny klimat. Bardzo ciekawa jestem tej najnowszej części, stąd mój wybór. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego!

  Odpowiedz
 • Marcin

  31 marca 2023 at 22:26

  Gratulacje i życzę wszystkiego najlepszego! Bardzo chciałbym przeczytać książkę “Bramy Światłości. Część 1” pani Kossakowskiej. Jestem w trakcie odkrywania twórczości tej wspaniałej pisarki i do tego miejsca dotarłem. Zwyczajnie potrzebny mi kolejny tom, bo wiem, że muszę przeczytać je wszystkie do końca! Pozdrawiam serdecznie!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę