Minął rok z #przyzywamkosmitówzunseriouspl

rok z #przyzywamkosmitówzunseriousplRok z #przyzywamkosmitówzunseriouspl za nami!

Heheszkowe wyzwanie na rok 2021 #przyzywamkosmitówzunseriouspl, którego nie planowałam (ale patronki medialne Agnes z Dowolnika i Zarzycka z Książka to okno na świat były nieprzejednane ;)),  właśnie dobiegło końca.

Dzięki czemu mogę dziś pokusić się o krótkie podsumowanie przygody (oczywiście w cyferkach i tabelkach), która rozgrywała się zarówno na ziemi jak i kosmosie. Przygody, która otworzyła przed nami drzwi nowych światów, a także pozwoliła poznać nowych (lub wręcz przeciwnie) przyjaciół. 👽

Cyferkowo.

Do wyzwania przystąpiło 14 oficjalnych poszukiwaczy UFO, którzy przeczytali łącznie 49 książek. 2 książki przeczytali poszukiwacze „sezonowi”, którzy nie zdecydowali się na oficjalny udział w wyzwaniu, ale wspierali go dzielnie „z drugiego rzędu”.

Prawdziwy nalot kosmitów obserwowaliśmy w listopadzie, a najmniej UFO ludków odwiedziło nas w styczniu 2021 roku. Jak widać na poniższym obrazku, bardzo podobało Wam się poznawanie UFO-ków w towarzystwie Stanisława Lema, a także Jamesa Corey’a.

Jeżeli chodzi o Was drodzy przyzywacze, to Zarzyczka z Książka to okno na świat rozbiła bank i zaprzyjaźniła się z 10 👽. Również Piotr dał radę i zaliczył, aż 7 spotkań z obcymi. I to właśnie tę dwójkę wspaniałych poszukiwaczy postanowiłam nagrodzić.

Proszę do końca tygodnia napiszcie do mnie mail/wiadomość na FB/Instagramie/Twiterze i podajcie informację o książce (proszę o wybranie z oferty sklepu Empik), jaka ucieszyłaby Wasze serduszko. Podrzućcie do tego adres, numer telefonu i informację, że jesteście OK z podaniem mi tych danych, „bo ta książka się Wam należała” (czy tam inne RODO 😋).

 

rok z wyzwaniem #przyzywamkosmitówzunseriouspl

rok z wyzwaniem #przyzywamkosmitówzunseriouspl

No o to by było na tyle.

Dziękuję Wszystkim za wspólną zabawę i niech 👽 wciąż będzie z Wami!

Jeśli kosmici odwiedzą nas kiedykolwiek, myślę, że skutki mogą być podobne, jak w przypadku odkrycia Ameryki przez Krzysztofa Kolumba. Jak wiadomo, wydarzenie to okazało się niezbyt pomyślne dla rdzennych mieszkańców tego kontynentu. Wystarczy nam zresztą przyjrzeć się samym sobie, aby dojść do wniosku, że inteligentne życie może w swym rozwoju przybrać postać, z jaką wolelibyśmy się raczej nie spotkać.

Autor: Stephen Hawking

Więcej szczegółów o wyzwaniu, a także dokładną listę przeczytanych tytułów znajdziecie na stronie wyzwania: #przyzywamkosmitówzunseriouspl

Przyzywam kosmitów z unserious.pl

4 komentarze

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę