Cover for UnSerious.pl
435
UnSerious.pl

UnSerious.pl

Szybkie książki i wielostronicowe samochody :)

1 day ago

UnSerious.pl
Piąteczkowe Ahoj 🙋Ostatni dzień miesiąca i jeszcze rzutem na taśmę kolejna książka do wyzwania #polskafantastykafajnajest czyli książka jak z serii #żółtegotygrysa - #CzerwoneŻniwa #trzecifront #PawełMajka #radosławrusak 😀Zapraszam na bloga i pięknego weekendu życzę 😀unserious.pl/2022/09/trzeci-front/#polskibookstagram #lubięczytać #czytaniejestsexy #terazczytam #bookstagramtopasja #czytam #zdjęciedlaksiążki #booklover #instagramczyta #bookstagrampl #kochamczytać #lubimyczytać #czytamwszędzie #bookbook #book4life #polishbookstagram #bookpic #bookstagramer #totalbooknerd #czytampierwszy #czytamlegalnie #książka ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 days ago

UnSerious.pl
Kolejna do kolekcji #polskafantastykafajnajest😉Dziś na blogu ostatnia odsłona #pomnikcesarzowejachai #andrzejziemiański 😀Cały cykl oceniam jako niezły i dobrze odcinający od trudów pracy.Zapraszam oczywiście na bloga i pięknego popołudnia życzę 🙂unserious.pl/2022/09/pomnik-cesarzowej-achai-tom-v/#książkifantasy #czytampolskichautorów #czytamlegalnie #książka #kniha #fabrykasłów #terazczytam #bookworm #booknerd #bookstagram #czytaniemymnałogiem #półkowniki #bookshelf #booklover #molksiazkowy #relax #ilovebooks #instabook #zdjeciedlaksiazki #bookshelf #fantastyka #achaja #jesień #czytampolskieksiążki #czytam #czytamwszędzie ... See MoreSee Less
View on Facebook

Niewinny Harlan Coben

NiewinnyBłąd, który zmienia wszystko, czyli Harlan Coben i Niewinny.

Netflix ostatnio dość mocno szaleje z ekranizacjami powieści amerykańskiego autora kryminałów Harlana Cobena, więc i ja postanowiłam powolutku odświeżać sobie kolejne nieprzeczytane (lub może już „zwietrzałe”) tytuły autora z mojej listy. I tak właśnie na moich słuchawkach znalazł się Niewinny, a jego postać przybliżał mi bardzo dobry czytacz Jacek Rozenek.

Nieumyślne spowodowanie śmierci i powrót do normalności.

Jeden mały błąd może zmienić wszystko.
Zabicie człowieka, nawet nieumyślne, pozostawia piętno na całe życie. W każdym razie dla kogoś o normalnej wrażliwości. Matt Hunter potrzebował dziewięciu lat, żeby otrząsnąć się po tym, jak przypadkiem zabił mężczyznę. Jego życie w końcu wraca do normy, kariera prawnicza nabiera rozpędu, a ukochana żona jest w ciąży. Przyszłość zaczyna wyglądać obiecująco. Do momentu gdy na jego komórkę przychodzi zdjęcie żony z innym mężczyzną, a na progu domu pojawia się policja. Znaleziono ciało zamordowanego człowieka, który z jakiegoś powodu śledził Matta. A to dopiero początek…
Przeciętny człowiek wplątany w śmiertelnie niebezpieczną intrygę, której nie rozumie.

Coben w swojej najlepszej formie.

Niewinny Harlana Cobena, to jedna z tych pozycji autora, w których poziom napięcia utrzymuje się na stałym poziomie od pierwszej do ostatniej minuty.

Intryga jest zaś na tyle skomplikowana i ciekawie sformułowana, że pozostaje w głowie i „jak kropla drąży skałę”, między kolejnymi, wręcz szalonymi zwrotami akcji.

Zwrotami, które bardzo dobrze podkreślają tematykę, nad którą tym razem pochylił się autor. A mianowicie nieumyślny błąd popełniony w młodości, który powoduje trwałe ślady w psychice bohatera i jego „zaszufladkowanie” w społeczeństwie.

Więcej zdradzać nie będę, ale jeżeli chcecie dobrego kryminału, poprowadzonego sprawnie i pełnego napięcia oraz fenomenalnych zwrotów akcji, to sięgajcie po Niewinnego w ciemno. Nie będziecie zawiedzeni.

Polecam!

O książce możecie również przeczytać na blogach:
Domson czyta;

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę