Pół roku z #przyzywamkosmitówzunseriouspl

#przyzywamkosmitówzunseriouspl pół roku #przyzywamkosmitówzunseriouspl i pierwsze pół roku wyzwania za nami.

Gdy pod koniec 2020 roku w mojej głowie kiełkował heheszkowy pomysł, aby 2021 rok uczynić nieco kosmicznym, nie spodziewałam się, że ktoś z Was drodzy czytelnicy zechce go realizować. Jednak pod naciskiem Agnes z Dowolnika i Zarzyckiej z Książka to okno na świat stało się i wyzwanie #przyzywamkosmitówzunseriouspl „ruszyło z kopyta”.

Dzięki czemu mogę dziś pokusić się o krótkie podsumowanie (oczywiście z moimi ulubionymi wykresami ;)) tego, co działo się podczas pierwszych sześciu miesięcy przyzywania UFO-ków. 👽

Cyferkowo.

Do wyzwania przystąpiło 14 oficjalnych poszukiwaczy UFO, którzy przez pierwszych sześć miesięcy wyzwania przeczytali łącznie 22 książki. 2 książki przeczytali poszukiwacze „sezonowi”, którzy nie zdecydowali się na oficjalny udział w wyzwaniu, ale wspierają go dzielnie „z drugiego rzędu”.

Prawdziwy nalot kosmitów obserwowaliśmy w maju i kwietniu, a najmniej UFO ludków odwiedziło nas w styczniu tego roku.

#przyzywamkosmitówzunseriouspl pół roki

Jeżeli chodzi o Was drodzy przyzywacze, to kilku z Was nie miało okazji obcować jeszcze z kosmitami, których najchętniej witacie w towarzystwie Stanisława Lema (co bardzo, ale to bardzo mnie cieszy).

#przyzywamkosmitówzunseriouspl pół roki

No i to by było na tyle kosmicznych cyferek. Przed nami mam nadzieję równie kosmiczna druga połowa roku.

Dajcie znać jakie lektury zaplanowaliście na te letnie gorące i te zimowe chłodne wieczory? A może jeżeli nie bierzecie udziału w wyzwaniu zechcecie do niego dołączyć?

I pamiętajcie:

Jeśli oni tam są, to zapewne już o nas wiedzą.

Autor: Stephen Hawking

Więcej szczegółów o wyzwaniu, a także dokładną listę przeczytanych tytułów znajdziecie na stronie wyzwania: #przyzywamkosmitówzunseriouspl

Przyzywam kosmitów z unserious.pl

8 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę