VII urodziny bloga

7 urodziny blogaVII urodziny bloga! 🎉

Drodzy czytelnicy! Trudno mi w to uwierzyć, ale mój mały kawałek Internetów, pieszczotliwie przeze mnie nazwany unSerious właśnie obchodzi swoje VII urodziny. Ta niesamowita przygoda, którą rozpoczęłam tuż po przeprowadzce na Słowację, pozwoliła mi nie tylko obcować ze wspaniałymi książkami, ale także cudownymi ludźmi, którzy dzielą się swoją miłością do książek. Dlatego w dniu mojego małego święta, dziękuję Wam wszystkim za odwiedzanie tego małego skrawka Internetów. Dziękuję za każdy pozytywny i negatywny komentarz oraz za każde dobre, a nawet i to złe słowo. I by tradycji stało się zadość, rozkręcam małą imprezkę (bufet znajdziecie Państwo na prawo, a napoje mniej bądź bardziej wyskokowe na lewo 😋) zwaną VII urodziny bloga unSerious. 😀

Oczywiście nie zapominam o prezentach, które jako solenizantka będę rozdawać Ja w ramach urodzinowego rozdania.😄

Do zgarnięcia dowolna wybrana przez Was książka, którą da się kupić obecnie na rynku w księgarni Empik (ze względu na obecną sytuację wysyłkę książki będę organizować bezpośrednio z księgarni, więc niestety bez dodatkowych unSerious-owych niespodzianek). 🙂

Co należy zrobić, żeby zgarnąć nagrodę? Wystarczy w komentarzu wpisać tytuł książki, którą chcielibyście otrzymać wraz z krótkim uzasadnieniem (banalne i tak znowu będę robić tabelki 😋).

Będzie mi bardzo miło jeżeli podzielicie się informacją o rozdaniu oraz polubicie moją stronę na FB. :)

Powodzenia! :D

Regulamin urodzinowego rozdania:

  • Organizatorem rozdania z okazji VII urodzin bloga jest właścicielka unSerious.pl.
  • Rozdanie trwa od 30.03.2022 do 05.04.2022 do godziny 23.59. Zgłoszenia które pojawią się później, nie będą brane pod uwagę.
  • Warunkiem uczestnictwa w rozdaniu jest zgłoszenie się pod pod tym postem (wszystkie zgłoszenia z FB, Instagrama czy Twittera nie będą brane pod uwagę)  i podanie tytułu książki z krótkim uzasadnieniem.
  • Uczestnikiem może być każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski.
  • Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania.
  • Wyniki konkursu zostaną opublikowane w osobnym poście, w ciągu 5 dni od daty zakończenia rozdania.
  • Ze zwycięzcą skontaktuję się mailowo. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 3 dni, wylosuję inną osobę.
  • Wysyłka nagrody odbywa się na mój koszt jedynie na terenie Polski.
  • Zgłaszając się do urodzinowego rozdania wyrażacie zgodę na powyższe warunki oraz na przetwarzanie Waszych danych osobowych na potrzeby rozdania. (RODO in progress).

25 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę