Rodzinny rajd samochodowy

I Rodzinny rajd samochodowyI Rodzinny rajd samochodowy

Kolejny Dzień Dziecka za nami. W roku ubiegłym niespodzianką dla podopiecznych Domu Dziecka z ul. Pocztowej z Bielska-Białej był wspólny wypad do Energylandii w Zatorze. W tym roku głównodowodzący Bastik z Przyjaciele Małego Człowieka wpadł na pomysł, aby zorganizować Rodzinny rajd samochodowy.

Wspólnie więc z  Prentki Blog,  TqmmSzczypim i całą masą świetnych ludzi, wspieranych przez  Ranczo „Zagoje” w Bielowicku, Makro oraz XAL Polska stało się… :)

I Rodzinny rajd samochodowy

Rankiem 4 czerwca dzielna ekipa stawiła się na ulicy Pocztowej w Bielsku-Białej. Sprawdzono stan wyposażenia w foteliki samochodowe i można było “pakować” maluchy do samochodów.

Kilkanaście minut później cały orszak samochodów zameldował się na starcie I Rodzinnego rajdu samochodowego, który znajdował się na parkingu Makro w Bielsku-Białej.

Tam też rozpoczęła się część oficjalna, przywitanie, objaśnienie trasy rajdu i cała ta inna otoczka organizacyjna.

W końcu wszystko ustalone i można ruszać.

Rajd emocjonujący, ale najważniejsze, że wszyscy szczęśliwie dotarli do celu, którym było Ranczo “Zagoje” w Bielowicku. Tam dopiero była zabawa i liczne atrakcje :)

Oczywiście klasycznie też zajęliśmy się upiększaniem prentkiej… nie tym razem nie bordowej, lecz “Wonskiej”.

Zabawa mega udana, dzieciaki przez cały dzień uśmiechnięte. Czy można chcieć czegoś więcej?
Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy uczestniczyli i tych którzy “cegiełkę” dołożyli. Mam nadzieję, że do zobaczenia za rok. :)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę