Podsumowanie miesiąca wrzesień 2022

Podsumowanie miesiąc wrzesień 2022 Deszcze niespokojne i pierwsi goście Merlina ;) — czyli podsumowanie miesiąca wrzesień 2022.

Całe lato narzekaliśmy na upały i brak opadów, więc wrzesień postanowił wziąć sprawy we własne ręce i już pierwszego wcisnął przycisk „witaj deszczowa jesieni”. Dlatego, zamiast cieszyć się piękną złotą słowacką jesienią, mogłam taplać się w błotku, czytać książki i oczywiście wyciągnąć już z szafy możliwie najcieplejsze zimowe swetry. ;)wrzesień 2022

Merlin wrzesień 2022Maluję ten wrzesień w iście demonicznych barwach, ale przyznaję były też w ciągu miesiąca dobre pogodowe momenty.

Dzięki czemu długo planowana wizyta znajomych wypadła znakomicie, a nasza kudłata gwiazda robiła wszystko, żeby umilić przyjezdnym życie. ;)

Muszę to napisać. Merlin jest niezwykle gościnnym psem. 😅 Pozwolił się głaskać każdemu bez wyjątków, organizował dzienne zarzucanie piłeczki, interesował się dobrym snem przyjezdnych, dbał o nasze zdrowie, zabierając nas wszystkich na długie spacery. I uwaga — postanowił uczestniczyć we wszystkich tych nudnych, dorosłych dyskusjach (sam wskoczył sobie na krzesło, by siedzieć przy stole razem z nami 😂), mimo że powieki mu opadały.

Więc jak widzicie na załączonym obrazku, było wesoło, a do książek wracając — tradycyjne podsumowanie miesiąca przedstawię Wam już w cyferkach. :D

Cyferkowo:

Przeczytałam 12 książek, które dały 5 282 strony.

Ciężko mi we wrześniu zdecydować się na tę jedną, jedyną „najlepsiejszą”. Fajne, lekkie lektury sobie na te deszczowe dni wybrałam i w sumie nie zaznałam większego rozczarowania. Więc bez nominacji w kategoriach najsłabsza i rozczarowująca.

Najlepsza przeczytana: Deman Artur Urbanowicz, Anne z Redmond Lucy Maud Montgomery;
Najsłabsza przeczytana: ————
Największe rozczarowanie: ————

Jeżeli chodzi o pozostałe zestawienia, dotyczące przeczytanych książek, klasycznie pozostawiam je bez komentarza na poniższych grafikach.

Podsumowanie miesiąc wrzesień 2022 // Cyferkowo

Podsumowanie miesiąc wrzesień 2022 // Cyferkowo

Czytelnikom w duszy gra.

Pogoda za oknem spowodowała lekkie ożywienie na blogu. W Waszych wyszukiwanych googlowych brakuje już standardowych wakacyjnych wpisów, a skupiliście się na anime i nowościach.

[Przedpremierowo] Deman Artur Urbanowicz
Cykl: Anne z Zielonych Szczytów # 2: Anne z Avonlea
Cykl: Dwór cierni i róż # 4: Dwór srebrnych płomieni
Generał Daimos… Czyli jak to się zaczęło
#polskafantastykafajnajest czyli wyzwanie unSerious.pl na rok 2022

Wrześniowe media społecznościowe opanowało zdjęcie z biblioteczką na Instagramie i podsumowanie wyzwania #polskafantastykafajnajest na FB.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez unserious_pl (@unserious_pl)

Cyklicznie.

We wrześniu rozpoczęłam dwa nowe cykle (i dopisałam jeden tytuł do cyklowej rodziny Klan Koźlaków Anety Jadowskiej), zakończyłam finalnie jeden, a dwa kolejne zostawiłam w statusie do kontynuacji.

♠ Ilość czytanych cykli: 109 (w tym cykle przeczytane, które czekają na kontynuację: 77);
♠ Cykle, które odrzuciłam 5 
♠ Zakończone cykle: 96.

Podsumowanie miesiąc wrzesień 2022 // Cyklicznie

Od przybytku głowa nie boli. ;)

Jakby to powiedzieć, znowu popłynęłam. 😂 Nazbierałam sobie trochę pozycji w koszyczku i w końcu kliknęłam przycisk „dostarcz mnie te książki”. Do tego razem z gośćmi dojechało kilka recenzentek, dzięki czemu w sumie moja biblioteczka wzbogaciła się o 18 (15+3) książek i 2 komiksy.

Kruki Monika Macewicz
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Duchy Nocy Kupały
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Grzechy ojców Agnieszka Miela
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Kruki Duchy Nocy Kupały Grzechy ojców

Graficznie wygląda to tak. :D

Podsumowanie miesiąc wrzesień 2022 // Półkowniki

A jak Wam minął deszczowy wrzesień?

Napiszcie co porabialiście i co czytaliście. Chętnie poczytam o sierpniu w komentarzach. :)

4 komentarze

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę