Cover for UnSerious.pl
435
UnSerious.pl

UnSerious.pl

Szybkie książki i wielostronicowe samochody :)

2 days ago

UnSerious.pl
Piąteczkowe Ahoj 🙋Ostatni dzień miesiąca i jeszcze rzutem na taśmę kolejna książka do wyzwania #polskafantastykafajnajest czyli książka jak z serii #żółtegotygrysa - #CzerwoneŻniwa #trzecifront #PawełMajka #radosławrusak 😀Zapraszam na bloga i pięknego weekendu życzę 😀unserious.pl/2022/09/trzeci-front/#polskibookstagram #lubięczytać #czytaniejestsexy #terazczytam #bookstagramtopasja #czytam #zdjęciedlaksiążki #booklover #instagramczyta #bookstagrampl #kochamczytać #lubimyczytać #czytamwszędzie #bookbook #book4life #polishbookstagram #bookpic #bookstagramer #totalbooknerd #czytampierwszy #czytamlegalnie #książka ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 days ago

UnSerious.pl
Kolejna do kolekcji #polskafantastykafajnajest😉Dziś na blogu ostatnia odsłona #pomnikcesarzowejachai #andrzejziemiański 😀Cały cykl oceniam jako niezły i dobrze odcinający od trudów pracy.Zapraszam oczywiście na bloga i pięknego popołudnia życzę 🙂unserious.pl/2022/09/pomnik-cesarzowej-achai-tom-v/#książkifantasy #czytampolskichautorów #czytamlegalnie #książka #kniha #fabrykasłów #terazczytam #bookworm #booknerd #bookstagram #czytaniemymnałogiem #półkowniki #bookshelf #booklover #molksiazkowy #relax #ilovebooks #Instabook #zdjeciedlaksiazki #bookshelf #fantastyka #achaja #jesień #czytampolskieksiążki #czytam #czytamwszędzie ... See MoreSee Less
View on Facebook
  • Home
  • Inne
  • [Przedpremierowo] Cynamonowe gwiazdy Małgorzata Starosta

[Przedpremierowo] Cynamonowe gwiazdy Małgorzata Starosta

Cynamonowe gwiazdyRodzinne tajemnice i poszukiwanie miłości, czyli Cynamonowe gwiazdy Małgorzata Starosta.

Powieści obyczajowe nie są moją specjalnością, ale nie mogłam przejść obojętnie obok najnowszej książki Małgorzaty Starosta pod tytułem Cynamonowe gwiazdy. Ta swym opisem, a także samym tytułem nastroiła mnie optymistycznie i owiała przyjemnym ciepłem oraz zapachem kojarzącym się przytulnością jesiennej kuchni.

Kreatywne pisanie, rodzinne spotkanie i miłość

Dominika, zapisując się na kurs kreatywnego pisania, jest o krok o zrealizowania swojego marzenia o pisarskim debiucie.

Życie ma jednak to do siebie, że nie zważa na nasze plany i życzenia, a pisze swoje własne scenariusze. Dlatego Dominika zostaje bez pracy i środków, które mogłaby zainwestować w pisarski kurs. I jakby tego nieszczęścia było mało, to na głowę „zwala” się jej rodzicielka, z którą dotychczasowe relacje należą do kategorii „to  skomplikowane”.

Czy w takich niesprzyjających warunkach Dominika będzie w stanie odnaleźć złoty środek, który pozwoli jej wybrać słuszną drogę i poskładać życie na nowo?

Rodzinne tajemnice przyprószone cynamonem.

Nie spodziewałam się, że ta przyprószona cynamonem powieść pełna ciepła, gwiazd i rodzinnych tajemnic tak mocno mnie pochłonie.

Cynamonowe gwiazdy

Duża w tym zasługa oczywiście świetnie wykreowanych bohaterów (na czele z sympatyczną, zakręconą, acz niezbyt wierzącą w siebie Dominiką), którzy w niezwykłą dozą specyficznego humoru przedstawiają nam świat i pokazują, że w życiu nie ustrzeżemy się błędów i trudnych decyzji. Z pokorą, ale też trochę i z uśmiechem na twarzy, musimy stawić im czoła, a nowe trudności traktować w kategorii zajmującego wyzwania.

Jednocześnie w ferworze tej walki o lepsze jutro nie możemy zapomnieć o własnych pasjach i najskrytszych marzenia. Gdyż to właśnie dążenie do ich realizacji może pomóc określić nam życiowe priorytety i rozwiązać wiele codziennych problemów.

Dlatego sięgajcie gwiazd i czytajcie tej jesieni Cynamonowe gwiazdy Małgorzaty Starosty. Bo to niezwykle ciepła, sympatyczna, acz trochę słodko-gorzka powieść, która pozwoli Wam spojrzeć na relacje rodzinne i poszukiwanie miłości nieco pod innym kątem, a także natchnie Was do walki o swoje marzenia.

Gorąco polecam!

Premiera już za tydzień 28 września!

Za egzemplarz książki serdecznie dziękuję : Wydawnictwu Mięta

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę