• Home
  • Inne
  • [Przedpremierowo] Cynamonowe gwiazdy Małgorzata Starosta

[Przedpremierowo] Cynamonowe gwiazdy Małgorzata Starosta

Cynamonowe gwiazdyRodzinne tajemnice i poszukiwanie miłości, czyli Cynamonowe gwiazdy Małgorzata Starosta.

Powieści obyczajowe nie są moją specjalnością, ale nie mogłam przejść obojętnie obok najnowszej książki Małgorzaty Starosta pod tytułem Cynamonowe gwiazdy. Ta swym opisem, a także samym tytułem nastroiła mnie optymistycznie i owiała przyjemnym ciepłem oraz zapachem kojarzącym się przytulnością jesiennej kuchni.

Kreatywne pisanie, rodzinne spotkanie i miłość

Dominika, zapisując się na kurs kreatywnego pisania, jest o krok o zrealizowania swojego marzenia o pisarskim debiucie.

Życie ma jednak to do siebie, że nie zważa na nasze plany i życzenia, a pisze swoje własne scenariusze. Dlatego Dominika zostaje bez pracy i środków, które mogłaby zainwestować w pisarski kurs. I jakby tego nieszczęścia było mało, to na głowę „zwala” się jej rodzicielka, z którą dotychczasowe relacje należą do kategorii „to  skomplikowane”.

Czy w takich niesprzyjających warunkach Dominika będzie w stanie odnaleźć złoty środek, który pozwoli jej wybrać słuszną drogę i poskładać życie na nowo?

Rodzinne tajemnice przyprószone cynamonem.

Nie spodziewałam się, że ta przyprószona cynamonem powieść pełna ciepła, gwiazd i rodzinnych tajemnic tak mocno mnie pochłonie.

Cynamonowe gwiazdy

Duża w tym zasługa oczywiście świetnie wykreowanych bohaterów (na czele z sympatyczną, zakręconą, acz niezbyt wierzącą w siebie Dominiką), którzy w niezwykłą dozą specyficznego humoru przedstawiają nam świat i pokazują, że w życiu nie ustrzeżemy się błędów i trudnych decyzji. Z pokorą, ale też trochę i z uśmiechem na twarzy, musimy stawić im czoła, a nowe trudności traktować w kategorii zajmującego wyzwania.

Jednocześnie w ferworze tej walki o lepsze jutro nie możemy zapomnieć o własnych pasjach i najskrytszych marzenia. Gdyż to właśnie dążenie do ich realizacji może pomóc określić nam życiowe priorytety i rozwiązać wiele codziennych problemów.

Dlatego sięgajcie gwiazd i czytajcie tej jesieni Cynamonowe gwiazdy Małgorzaty Starosty. Bo to niezwykle ciepła, sympatyczna, acz trochę słodko-gorzka powieść, która pozwoli Wam spojrzeć na relacje rodzinne i poszukiwanie miłości nieco pod innym kątem, a także natchnie Was do walki o swoje marzenia.

Gorąco polecam!

Premiera już za tydzień 28 września!

Za egzemplarz książki serdecznie dziękuję : Wydawnictwu Mięta

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę