VI urodziny bloga

6 urodziny bloga unserious.plVI urodziny bloga! 🎉

Drodzy czytelnicy! Gdy w przypływie jakiegoś szaleństwa zakładałam bloga unSerious, nie przypuszczałam, iż moja przygoda w blogowanie będzie trwała tak długo. Przygoda, która nie tylko pozwoliła mi obcować ze wspaniałymi książkami, ale także zaowocował wieloma wspaniałymi książkowymi przyjaźniami. Dlatego dziękuję Wam wszystkim za odwiedzanie tego małego skrawka Internetów, za każdy pozytywny i negatywny komentarz i za każde dobre słowo. Dlatego dziękuję Wam wszystkim za tych wspaniałych sześć lat i pozostaje mi już tylko rozkręcić małą imprezkę (oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa 😋) i rozpocząć VI urodziny bloga unSerious. 😀

Jak tradycja blogowa nakazuje – w urodziny, to ja tu rozdaję prezenty, więc małe urodzinowe rozdanie czas zacząć.😄

Do zgarnięcia dowolna wybrana przez Was książka, którą da się kupić obecnie na rynku (ze względu na obecną sytuację wysyłkę książki będę organizować bezpośrednio z księgarni, więc niestety bez dodatkowych unSerious-owych niespodzianek). 🙂

Co należy zrobić, żeby zgarnąć nagrodę? Wystarczy w komentarzu wpisać tytuł książki, którą chcielibyście otrzymać wraz z krótkim uzasadnieniem (banalne i tak znowu będę robić tabelki 😋).

Będzie mi bardzo miło jeżeli podzielicie się informacją o rozdaniu oraz polubicie moją stronę na FB. :)

Powodzenia! :D

Regulamin urodzinowego rozdania:

  • Organizatorem rozdania z okazji VI urodzin bloga jest właścicielka unSerious.pl.
  • Rozdanie trwa od 29.03.2021 do 04.04.2021 do godziny 23.59. Zgłoszenia które pojawią się później, nie będą brane pod uwagę.
  • Warunkiem uczestnictwa w rozdaniu jest zgłoszenie się pod pod tym postem (wszystkie zgłoszenia z FB, Instagrama czy Twittera nie będą brane pod uwagę)  i podanie tytułu książki.
  • Uczestnikiem może być każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski.
  • Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania.
  • Wyniki konkursu zostaną opublikowane w osobnym poście, w ciągu 3 dni od daty zakończenia rozdania.
  • Ze zwycięzcą skontaktuję się mailowo. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 3 dni, wylosuję inną osobę.
  • Wysyłka nagrody odbywa się na mój koszt jedynie na terenie Polski.
  • Zgłaszając się do urodzinowego rozdania wyrażacie zgodę na powyższe warunki oraz na przetwarzanie Waszych danych osobowych na potrzeby rozdania. (RODO in progress).

23 komentarze

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę