Zdobycze października 2020

Zdobycze października 2020W oczekiwaniu na przesyłkę, czyli zdobycze października 2020. ;)

Październik nie przyniósł wielkich zmian w mojej książkowej egzystencji. Wycieczek do Polski nie uskuteczniam, więc moje koszyki w księgarniach internetowych pękają w szwach. Jedyne źródełko książkowej radości pozostaje więc w słowackiej poczcie, która w odróżnieniu od kurierów działa normalnie i dostarcza swoje przesyłki. Dzięki temu zdobycze października 2020 wyglądają tak. :D

Marie Curie Światło w ciemności
Maria Skłodowska-Curie. Światło w ciemności.

Jestem absolutną wielbicielką Marii Skłodowskiej-Curie, więc jak zobaczyłam tę piękną graficzną powieść od Wydawnictwa Media Rodzina, to nie mogłam odmówić sobie tej przyjemności i zabrałam ten tytuł do recenzji. :D 

W cieniu zła Alex North
W cieniu zła Alex North

Pamiętacie Szeptacza? Autor tego bestselleru powrócił z nowym tytułem, który przeczytałam dzięki uprzejmości Wydawnictwa Muza. :)

Miała umrzeć Ewa Przydryga
Miała umrzeć Ewa Przydryga

Moje pierwsze spotkanie z autorką było udane, więc postanowiłam sprawdzić kolejny kryminał spod jej pióra, który otrzymałam dzięki uprzejmości Wydawnictwa Muza.

Ostrze Belinda Bauer
Ostrze Belinda Bauer

Długo zastanawiałam się czy wziąć ten tytuł do recenzji, ale ostatecznie przekonał mnie cytat.

„Ostrze” to wciągająca historia nastoletniego chłopca polującego na zabójcę swojej matki. To wzbudzający dreszcz emocji i pełen napięcia kryminał.

Książkę otrzymałam dzięki uprzejmości Wydawnictwa W.A.B.

A jak tam Wasze październikowe zdobycze? Korzystacie z „zachomikowanych” wcześniej zapasów, czy możecie się pochwalić jakimiś fantastycznymi nowościami w waszych biblioteczkach?

8 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę