Zdobycze czerwca 2020

Zdobycze czerwca 2020 // Księżycowe miastoJuż za parę chwil, za chwil parę… czyli Zdobycze czerwca 2020.

Księżycowe miasto tom I i tom II Sarah J. Mass od Wydawnictwa Uroboros to były jedyne pozycje, które spodziewałam się zobaczyć u mnie jako zdobycze czerwca 2020. Oczywiście książki miałam okazję przeczytać już jakiś czas temu (już początkiem maja :D), jeszcze przed premierą, ale ich widok (kwarantanna dla przesyłek pocztowych ciągle ma się dobrze) bardzo ucieszył moje oczy.

Ucieszył, bo ta piękna i wzruszająca historia o przyjaźni w świecie pełnym magii, Fae i niespodzianek zasługiwała na niezwykłą oprawę. I mogę Was zapewnić, że Wydawnictwo Uroboros stanął na wysokości zadania, a zdjęcia nawet w połowie nie oddają uroku oprawy (nawet mój ślubny, który nie przywiązuje zbytniej uwagi do okładek stwierdził, że te „wymiatają”), która po prostu zapiera dech w piersi. :)

Zamykam więc kolejny miesiąc skromnie, ale tak tylko nadmienię, że Słowacy w końcu zdecydowali się na otwarcie granic z Polską –  if you know what i mean… ;)

A jak Wasze czerwcowe zdobycze? Co będziecie przytulać do serduszka podczas tych gorących wakacyjnych miesięcy? A może zdecydowaliście się powściągnąć zakupowe szaleństwo i przeznaczyć fundusze raczej na wakacyjne wojaże? :)

Through love, all is possible. Sarah J. Maas, House of Earth and Blood Crescent City Series

11 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę