Share week 2020

Share week 2020Share week 2020, czyli jakie blogi książkowe warto czytać.

Mój pierwszy raz z Share week odbył się w 2018 roku. Ponieważ blogi książkowe nie mają licznej reprezentacji w akcji organizowanej przez Andrzeja Tucholskiego, dlatego również w tym roku postanowiłam się podzielić z Wami moimi propozycjami.

A w tym roku moja trójka na Share week 2020 przedstawia się następująco. :)

Sonia czyta
Sonia czyta

Sonia jest niezwykle otwartą, pełną pasji osobą, która potrafi wspaniale inspirować i mówić o książkach. Mamy podobne gusta, więc każda nasza dyskusja czy to on-line, czy przy herbatce jest zawsze pełna emocji i nowych inspiracji. Do tego Sonia ma również inne bardzo ciekawe zainteresowania, o których warto przeczytać na jej blogu. :D

Wielki Buk
Wielki Buk

Olga ma wspaniałą wiedzę i nie tylko pięknie pisze, ale również pięknie o nich opowiada. Dodatkowo swoją postawą wspaniale dzieli się miłością do literatury, a tym samym jest doskonałym promotorem czytelnictwa.

Poza tym, któż nie zna Olgi z Wielkiego Buka. ;)

Opowiemci
Opowiemci

Beata jest niezwykle pozytywną osobą, która nie tylko pięknie i szczerze opowiada o książkach, ale również wspaniale inspiruje swoją postawą i energetyzuje uśmiechem.

 

Jeżeli mielibyście ochotę również wziąć udział w głosowaniu, to zachęcam Was do tego bardzo gorąco. Wszystkie szczegóły znajdziecie >> TU <<

Udanej zabawy! :D

Jeżeli jesteście ciekawi moich wcześniejszych nominacji znajdziecie je tu:

4 komentarze

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę