Zdobycze stycznia 2020

Zdobycze stycznia 2020Bez zakupów, czyli Zdobycze stycznia 2020.

Jak na styczeń w ostatnich latach przystało, nie planowałam mniejszych bądź większych wycieczek do domu rodzinnego. Dlatego też byłam przekonana, że pierwszy miesiąc 2020 roku zakończy się jednym egzemplarzem recenzenckim, który miał przybyć do mnie wprost do Bratysławy. Bardzo się jednak myliłam. ;) Wszystko przez „bratysławską wymianę książkową”, jaką urządziłyśmy sobie z Sonią z bloga Sonia czyta książki, podczas jej ostatniej wizyty w Bratysławie. Dzięki czemu zdobycze stycznia 2020 prezentują się tak. :)

Instytut K.C. Archer
Instytut Archer K.C.

Telepatia, telekineza, umiejętności śledczych i taktyki SWAT, czyli pierwsza recenzentka w tym roku, która przybyła do mnie od Wydawnictwa Uroboros.

Nic o mnie nie wiesz
Nic o mnie nie wiesz Scott E.G.

 Thriller psychologiczny Nic o mnie nie wiesz przybył do mnie wraz z uroczym dodatkiem od Wydawnictwa Muza.

Harda Horda
Harda Horda

Od dawna chciałam „przejrzeć” opowiadania ze zbioru Harda Hora, ale jakoś ciągle się nie składało. Teraz dzięki Soni nie mam już żadnej wymówki. ;)

Ręka Fatimy Ildefonso Falcones
Ręka Fatimy Ildefonso Falcones

Zaintrygował mnie opis i usytuowanie akcji książki, więc Sonia dorzuciła ją do „paczki” i przytargała do Bratysławy. ;)

Znakomita powieść historyczna, napisana z epickim rozmachem i dbałością o prawdę historyczną opowieść o miłości i nienawiści, utraconych złudzeniach, religijnej nietolerancji oraz nadziei, która nadaje życiu sens

Szubienicznik Jacek Piekara
Szubienicznik Jacek Piekara

Jacka Piekarę znam głównie z pochłanianego przeze mnie cyklu z Mordim. Dlatego postanowiłam sprawdzić autora w „innym środowisku”.

Książka oczywiście pochodzi z „bratysławskiej wymiany książkowej”. ;)

A jak przedstawiają się Wasze pierwsze tegoroczne zdobycze?

16 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę