Cover for UnSerious.pl
442
UnSerious.pl

UnSerious.pl

Szybkie książki i wielostronicowe samochody :)

3 hours ago

UnSerious.pl
Hej Moliki 🙋Listopad z wyzwaniem #polskafantastykafajnajest się podsumował 😁Zapraszam na blogaunserious.pl/2022/12/listopad-2022-z-polskafantastykafajnajest-juz-za-nami/i przypominam o głosowaniu na "motywatora" 😉tiny.pl/wf5lt#książka #kniha #książkifantasy #czytampolskichautorów #czytamlegalnie #wyzwanie #wyzwanie2022 #dobrebopolskie #fantasty #wyzwanieinside #zdjęciaksiążek #podsumowanie #miesięcznepodsumowanie #fajniejestczytać #molksiążkowy #blogerksiążkowy #bookchallange #fotkiksiążek #toniejestkrajdlasłabychmagów #katarzynawierzbicka #anetajodowska #słowodzicielka #sqn #fabrykasłów ... See MoreSee Less
View on Facebook

Podsumowanie miesiąca listopad 2019

Podsumowanie miesiąca listopad 2019Męczące regulacje UE, czyli podsumowanie miesiąca listopad 2019.

Nareszcie koniec. ;) Możecie mi wierzyć lub nie, ale listopad w tym roku dłużył mi się strasznie. Wszystko przez zagłębianie się w nowe regulacje UE, które skutecznie odciągały mnie od „przyjemnego czytania”. Na szczęście „główne zabawy” z przepisami mam już za sobą i grudzień rozpoczynam krótkim urlopem „regeneracyjnym”, a ten szalenie przepisowy w tym roku miesiąc zostawiam Wam w krótkim podsumowaniu miesiąca listopad 2019 w cyferkach. ;)

Cyferkowo

 • Ilość przeczytanych książek: 12
 • Ilość przeczytanych stron: 5 108

 

Tegoroczny listopad to totalna mieszanka czytelnicza. ;) Wśród fantastycznych tytułów trafiły się też takie, które nie powaliły mnie na kolana, ale z drugiej strony nie oczekiwałam od nich jakiegoś wielkiego WOW. Więc mogę powiedzieć, że w ogólnym rozrachunku spełniły swoje zadanie. ;)

Najlepsza przeczytana: Ostatnia misja Asgarda Robert J.Szmidt;
Najsłabsza przeczytana: ——————-
Największe rozczarowanie: Ja, inkwizytor Przeklęte krainy Jacek Piekara;

Jeżeli chodzi o Wasze zainteresowanie, to na blogu najczęściej poszukiwaliście Nele Neuhaus i jej debiutanckiej książki Wśród rekinów. Klasycznie w wielkiej piątce znalazła się także Nowa Fantastyka.

We listopadzie najchętniej czytaliście:

Jeżeli chodzi o kwestie damsko-męskie to panowie ponownie górą. ;) Na szczęście są osobniki z rodzimego podwórka, więc może zostanie mi wybaczone. ;)

Kobiety 2  vs  10 Mężczyźni

Podsumowanie listopada 2019 // Kobiety vs mężczyźni

Polskavs 4  Świat

Podsumowanie listopada 2019 // Polska vs Świat

Patrząc na poletko „recenzenckie”, to w tym miesiącu przytuliłam tylko, albo aż cztery recenzenckie tytuły. Można powiedzieć, że w końcu w stosunku do poprzednich miesięcy ich ilość się zmniejszyła. Nie zmienia to jednak faktu, że w tym roku czytam całkiem sporo nowości, a w tym miesiącu było ich aż pięć.

Rok pierwszego wydania książki:
♠ do 6 miesięcy:  5 (książki, które przeczytałam do pół roku od premiery)
♠ 2019 – 2018: 3
♠ 2017 – 2010: 3
♠ 2009 – 2000: 1
♠ przed 2000:

Podsumowanie listopada 2019 // Rok wydania

Recenzenckie 4 vs 8 Własne

Podsumowanie listopada 2019 // Recenzenckie

Rodzaj nośnika:
♣ książka:
5
♣ ebook:
5
♣ audiobook:
2

Podsumowanie listopada 2019 // Nośnik

Jeżeli chodzi o półkowniki challenge to listopad wyjątkowo na plus. ;) Jednak jak już pisałam w zdobyczach, nie ma się za bardzo z czego cieszyć, bo wszystkie listopadowe zakupy zostały przewidziane z dostawą na grudzień i ten zapowiada się… :D

Półkowniki challange ;)

♣ przybyłe: 2
♣ przeczytane:
5

Podsumowanie listopada 2019 // półkowniki challange

Serie

Podsumowanie listopada 2019 //CykleW listopadzie rozpoczęłam kolejne dwa nowe cykle, a finalnie zakończyłam zaledwie jeden, zaś trzy zostawiłam ze statusem „in progress”. ;)

 • Ilość czytanych cykli: 70;
  w tym cykli które zakończyłam, ale będzie kontynuacja: 46;
 • Cykle, które odrzuciłam: 4;
 • Zakończone cykle: 52.

Ilość książek, które wzbogaciły moją biblioteczkę: 

 • W tym:
   • Zakupy własne: -;
   • Recenzenckie: 2;
   • Inne: -.

Na przestrzeni minionego roku wygląda to tak. ;)

Podsumowanie listopada 2019 // zdobycze

A jak Wam minął listopad? Przeczytaliście jakieś ciekawe tytuły, pojawiły się w Waszym życiu jakieś nowe „książkowe zauroczenia”?

12 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę