Cover for UnSerious.pl
435
UnSerious.pl

UnSerious.pl

Szybkie książki i wielostronicowe samochody :)

1 day ago

UnSerious.pl
Piąteczkowe Ahoj 🙋Ostatni dzień miesiąca i jeszcze rzutem na taśmę kolejna książka do wyzwania #polskafantastykafajnajest czyli książka jak z serii #żółtegotygrysa - #CzerwoneŻniwa #trzecifront #PawełMajka #radosławrusak 😀Zapraszam na bloga i pięknego weekendu życzę 😀unserious.pl/2022/09/trzeci-front/#polskibookstagram #lubięczytać #czytaniejestsexy #terazczytam #bookstagramtopasja #czytam #zdjęciedlaksiążki #booklover #instagramczyta #bookstagrampl #kochamczytać #lubimyczytać #czytamwszędzie #bookbook #book4life #polishbookstagram #bookpic #bookstagramer #totalbooknerd #czytampierwszy #czytamlegalnie #książka ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 days ago

UnSerious.pl
Kolejna do kolekcji #polskafantastykafajnajest😉Dziś na blogu ostatnia odsłona #pomnikcesarzowejachai #andrzejziemiański 😀Cały cykl oceniam jako niezły i dobrze odcinający od trudów pracy.Zapraszam oczywiście na bloga i pięknego popołudnia życzę 🙂unserious.pl/2022/09/pomnik-cesarzowej-achai-tom-v/#książkifantasy #czytampolskichautorów #czytamlegalnie #książka #kniha #fabrykasłów #terazczytam #bookworm #booknerd #bookstagram #czytaniemymnałogiem #półkowniki #bookshelf #booklover #molksiazkowy #relax #ilovebooks #instabook #zdjeciedlaksiazki #bookshelf #fantastyka #achaja #jesień #czytampolskieksiążki #czytam #czytamwszędzie ... See MoreSee Less
View on Facebook

Cykl: Pola dawno zapomnianych bitew # 5: Ostatnia misja Asgarda

Ostatnia misja AsgardaOstatnia misja Asgarda Roberta J. Szmidta, czyli cykl Pola dawno zapomnianych bitew powraca. :)

Gdy przeczytałam informację o tym, że jedna z moich ulubionych space oper Pola dawno zapomnianych bitew Roberta J. Szmidta będzie kontynuowana, to prawie zaczęłam tańczyć z radości. Jednak gdy już w moich rękach znalazła się Ostatnia misja Asgarda, troszeczkę spanikowałam. ;) Spanikowałam, bo wiedziałam, że na Asgardzie zabraknie najważniejszej dla mnie osoby, a bez niej ta historia… Ostatecznie jednak ciekawość wzięła górę i wyruszyłam z Asgardem w tę ostatnią misję. :)

Przeżyć…

Asgard pod dowództwem admirała Rutty podczas ucieczkowego skoku w nadprzestrzeń narusza horyzont zdarzeń czarnej dziury i przenosi się w przyszłość. Załoga statku musi zmierzyć się z tym faktem oraz z informacją, że prawdopodobnie ludzkość przestała istnieć.

Zanim jednak ocaleni odnajdą dla siebie nowy dom i rozpoczną odbudowę cywilizacji, Asgard wyrusza w ostatnią misję. Misję, która ma przybliżyć okoliczności wydarzeń sprzed wieku i może nawet pozwoli odkryć jakiś ślad innych ocalałych. Czy admirał Rutta podoła temu ostatniemu zadaniu, szczególnie że ktoś spiskuje za jego plecami i sieje ferment wśród załogi?

Zagadki i podróże w czasie.

Ostatnia misja Asgarda to kolejna książka z kategorii „jestem zachwycona i nie wiem, co więcej mogłabym Wam napisać”. :)

Ostatnia misja AsgardaBo tak naprawdę najlepiej na „własnej skórze” odczuć ten klimat zaszczucia, grozy i samotności, który towarzyszył bohaterom od pierwszej strony książki. Posmakować samemu tej misternie skonstruowanej fabuły i pokiwać z uznaniem głową na wszelkie łopatologiczne wyjaśnienia dylatacji czasowych. Warto również odbyć kilka ciekawych, ironicznych i zaciętych dialogów z załogą Asgarda, zdobyć odpowiedzi na nurtujące pytania i uśmiechać się za każdym razem, gdy załoga oddaje hołd Henryanowi Święckiemu. :)

Cóż pozostaje mi napisać tylko jedno. Jestem absolutnie ukontentowana. Książka wciągnęła mnie w inną przestrzeń, naruszając mój horyzont zdarzeń, przez co przegapiłam dwa autobusowe przystanki. ;) Dlatego mam nadzieję, że Ostatnia misja Asgarda jednak nie była pożegnaniem z uniwersum, a autor jeszcze nie raz mnie zaskoczy. Gorąco polecam!

O książce możecie również przeczytać na blogu:
Przeczytana.com;

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę