Cover for UnSerious.pl
435
UnSerious.pl

UnSerious.pl

Szybkie książki i wielostronicowe samochody :)

2 days ago

UnSerious.pl
Piąteczkowe Ahoj 🙋Ostatni dzień miesiąca i jeszcze rzutem na taśmę kolejna książka do wyzwania #polskafantastykafajnajest czyli książka jak z serii #żółtegotygrysa - #CzerwoneŻniwa #trzecifront #PawełMajka #radosławrusak 😀Zapraszam na bloga i pięknego weekendu życzę 😀unserious.pl/2022/09/trzeci-front/#polskibookstagram #lubięczytać #czytaniejestsexy #terazczytam #bookstagramtopasja #czytam #zdjęciedlaksiążki #booklover #instagramczyta #bookstagrampl #kochamczytać #lubimyczytać #czytamwszędzie #bookbook #book4life #polishbookstagram #bookpic #bookstagramer #totalbooknerd #czytampierwszy #czytamlegalnie #książka ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 days ago

UnSerious.pl
Kolejna do kolekcji #polskafantastykafajnajest😉Dziś na blogu ostatnia odsłona #pomnikcesarzowejachai #andrzejziemiański 😀Cały cykl oceniam jako niezły i dobrze odcinający od trudów pracy.Zapraszam oczywiście na bloga i pięknego popołudnia życzę 🙂unserious.pl/2022/09/pomnik-cesarzowej-achai-tom-v/#książkifantasy #czytampolskichautorów #czytamlegalnie #książka #kniha #fabrykasłów #terazczytam #bookworm #booknerd #bookstagram #czytaniemymnałogiem #półkowniki #bookshelf #booklover #molksiazkowy #relax #ilovebooks #Instabook #zdjeciedlaksiazki #bookshelf #fantastyka #achaja #jesień #czytampolskieksiążki #czytam #czytamwszędzie ... See MoreSee Less
View on Facebook

Podsumowanie miesiąca maj 2019

Podsumowanie miesiąca maj 2019Deszczowe podsumowanie miesiąca maj 2019.

Na urlopie, który rozpoczął się dla mnie w tym roku wyjątkowo wcześnie, miałam w planie „pozwiedzać” okolicę i nacieszyć się wolnością, zanim ze ślubnym wsiądziemy w samochód i wyruszymy na wspólny wakacyjny tour. Zrobiłam dokładny plan, odnalazłam ciekawe miejscówki, poznaczyłam jeziorka, gdzie można by się na chwilę zatrzymać i odpocząć czytając książkę. I jedna wielka kicha… Deszcze, burze oraz niska temperatura skutecznie pokrzyżowały moje wycieczkowe plany. Dlatego też nadrabiałam seriale, realizowałam się w kuchni ;) no i oczywiście czytałam. Ile się naczytałam, możecie zobaczyć poniżej spoglądając na podsumowanie miesiąca maj 2019 w cyferkach. :)

Cyferkowo

 • Ilość przeczytanych książek: 15
 • Ilość przeczytanych stron: 7 157

Maj okazał się wyjątkowo dobrym miesiącem pod względem doboru lektury. Wszystkie książki mi się podobały, dobrze mi się je czytało/słuchało i żadna z nich mnie nie rozczarowała.

Najlepsza przeczytana: Smocza Straż Brandon Mull, Gniew króla smoków Brandon Mull.
Najsłabsza przeczytana: ————-
Największe rozczarowanie: ————–

Maj okazał się być dla mnie bardzo męskim i w sumie mocno polskim miesiącem. ;)

Kobiety 3 vs 12 Mężczyźni

Podsumowanie miesiąca maj 2019 // Kobiety vs Mężczyźni

Polska 8 vs 7 Świat

Podsumowanie miesiąca maj 2019 // Polska vs Świat

Przeczytałam w tym miesiącu również sporo tegorocznych nowości. Duża w tym zasługa egzemplarzy recenzenckich, ale również chęć jak najszybszego sięgnięcia po kolejne odsłony moich ulubionych serii.

Rok pierwszego wydania książki:
♠ do 6 miesięcy: 9 (książki, które przeczytałam do pół roku od premiery)
♠ 2019 – 2018: 1
♠ 2017 – 2010: 3
♠ 2009 – 2000: 2
♠ przed 2000:

Podsumowanie miesiąca maj 2019 // Rok wydnia

Recenzenckie 6 vs 9 Własne

Podsumowanie miesiąca maj 2019 // Recenzenckie vs własne

Dzięki dwóm tygodniom urlopu udało mi się sięgać po więcej papierowych książek. No i teraz (choć na chwilę ;)) półkowniki challenge wygląda całkiem znośnie. ;)

Rodzaj nośnika:
♣ książka:
11
♣ ebook:
1
♣ audiobook:
3

Podsumowanie miesiąca maj 2019 // Nośnik

Półkowniki challange ;)

♣ przybyłe: 6
♣ przeczytane:
11

Podsumowanie miesiąca maj 2019 // Półkowniki challenge

Serie

Podsumowanie miesiąca maj 2019 // CykleJak już pisałam powyżej, korzystając z tej uroczej aury za oknem, postanowiłam zaopiekować się czytanymi przeze mnie seriami. ;) Dopisałam na listę jeden cykl, który mi gdzieś w pośpiechu umknął. Zakończyłam finalnie cztery serie (no, chyba że znowu będzie jakaś niespodzianka jak w przypadku Oczy diabła ;)), rozpoczęłam trzy, a kolejne trzy zostawiłam na statusie „kontynuacja”.

 • Ilość czytanych cykli: 50;
  w tym cykli które zakończyłam, ale będzie kontynuacja: 36;
 • Cykle, które odrzuciłam:  4;
 • Zakończone cykle: 49.

Ilość książek, które wzbogaciły moją biblioteczkę: 

 • W tym:
   • Zakupy własne: -;
   • Recenzenckie:  6;
   • Inne: -.

Na przestrzeni minionego roku wygląda to tak. ;)

Podsumowanie miesiąca maj 2019 // Zdobycze

 

A jak Wam się udał maj? Pogoda pokrzyżowała Wam plany, czy wręcz przeciwnie?

10 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę