Cover for UnSerious.pl
442
UnSerious.pl

UnSerious.pl

Szybkie książki i wielostronicowe samochody :)

14 hours ago

UnSerious.pl
Hej Moliki 🙋Listopad z wyzwaniem #polskafantastykafajnajest się podsumował 😁Zapraszam na blogaunserious.pl/2022/12/listopad-2022-z-polskafantastykafajnajest-juz-za-nami/i przypominam o głosowaniu na "motywatora" 😉tiny.pl/wf5lt#książka #kniha #książkifantasy #czytampolskichautorów #czytamlegalnie #wyzwanie #wyzwanie2022 #dobrebopolskie #fantasty #wyzwanieinside #zdjęciaksiążek #podsumowanie #miesięcznepodsumowanie #fajniejestczytać #molksiążkowy #blogerksiążkowy #bookchallange #fotkiksiążek #toniejestkrajdlasłabychmagów #katarzynawierzbicka #anetajodowska #słowodzicielka #sqn #fabrykasłów ... See MoreSee Less
View on Facebook
  • Home
  • Manga
  • Ku twej wieczności 04 Yoshitoki Oima

Ku twej wieczności 04 Yoshitoki Oima

Ku twej wieczności 04Niesio dorasta – Ku twej wieczności 04 Yoshitoki Oima.

Ku twej wieczności 04 Yoshitoki Oima przeleżała trochę na półce, ale w końcu nadszedł czas się nią „zaopiekować” i sprawdzić co słychać u Niesia i spółki. :)

Mijają cztery lata od ostatnich wydarzeń. Niesio w tym czasie postanowił nadrobić braki w byciu człowiekiem i pobiera „nauki” od swojej nowej, lekko zakręconej rodzinki. Niestety nic co piękne i dobre nie trwa wiecznie. Rodzinną sielankę przerywa pojawienie się kołatnika. Oczywiście jak na kołatnika przystało, pojawił się on w najmniej odpowiednim momencie, a mianowicie na przyjęciu urodzinowym Rean. Czy Niesio wraz z Gugu pokonają napastnika i ocalą swoich przyjaciół?

Dojrzewanie, strata i emocje.

Autorka w czwartej odsłonie cyklu ponownie postawiła na emocje i wzruszenia. Pociągnęła wątek samotności, poszukiwania samego siebie i bliskości. Doprawiła całą historię odpowiednią nutką humoru, miłości oraz odpowiedzialności. No i oczywiście nie zapomniała „dorzucić do pieca” znacznych pokładów fantastyki i akcji.

Podsumowując. Ku twej wieczności 04 Yoshitoki Oima to bardzo dobra kontynuacja serii, która podtrzymuje dobrą passę autorki. Fantastyczna kreska dodaje uroku całej historii i powoduje, że czyta się ją szybko i przyjemnie. Polecam i zabieram się za czytanie tomu piątego. :)

O mandze możecie również przeczytać na blogu:
Kącik z książką;

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę