Share week 2019

Share week 2019Share week 2019 czyli jakie blogi książkowe warto czytać.

W zeszłym roku po raz pierwszy postanowiłam wziąć udział w akcji organizowanej przez Andrzeja Tucholskiego i przedstawiłam Wam swoje trzy nominacje. W tym roku również postanowiłam przyłączyć się do akcji, bo niestety blogi książkowe, które można znaleźć w zestawieniu, na palcach jednej ręki można policzyć. Dlatego uważam, że warto promować te wartościowe, a w tym roku moja trójka na Share week 2019 przedstawia się następująco. :)

Oczytany.eu
Oczytany.eu

Michała bardzo cenię za dobór literatury i dyskusje. Inspiruje mnie do sięgania po tytuły mało znanych autorów do mojego kryminalnego kącika (choćby Michał Jan Chmielewski czy Max Czornyj) i zawsze potrafi o tych, których czyta napisać słów ciekawych kilka.

Dowolnik
Dowolnik

Agnes znam jeszcze sprzed epoki blogowania, a inspirowała mnie już czytanymi książkami w kąciku Książkowym na forum PCLab.

Z piórem wśród książek
Z piórem wśród książek

Emil to taka moja „kopalnia pomysłów fantastycznych”. Mamy bardzo podobny gust w tej materii, więc mogę wręcz czytać w ciemno książki, które czyta. Chociaż zdarza się nam również „pięknie różnić ”. ;) A do tego łączy nas wspólna pasja do tabelek i wykresów. ;)

 

Jeżeli mielibyście ochotę również wziąć udział w głosowaniu, to zachęcam Was do tego bardzo gorąco. Wszystkie szczegóły znajdziecie >> TU <<

Udanej zabawy! :D

23 komentarze

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę