• Home
  • Inne
  • Dwór cierni i róż. Książka do kolorowania

Dwór cierni i róż. Książka do kolorowania

Dwór cierni i róż. Książka do kolorowaniaDwór cierni i róż. Książka do kolorowania.

Dzisiaj mam dla Was coś zupełnie innego, a jednocześnie związanego z książkami. Mianowicie kolorowankę Dwór cierni i róż. Książka do kolorowania.

Możecie mi wierzyć lub też nie, ale w kwestiach plastycznych jestem totalnym beztalenciem (w przeciwieństwie do mojego ślubnego). Nie zmienia to jednak faktu, że postanowiłam spróbować swoich sił z kolorowanką.

Powiem Wam jedno. Bawiłam się fenomenalnie. Nie chodzi tylko o to, że sama bardzo lubię serię Sarah J. Mass Dwór cierni i róż, a dzięki kolorowance i zamieszczonym obok każdego zdjęcia tekstom mogłam sobie odświeżyć to i tamto. Chodzi przede wszystkim o to, że przy kolorowance po prostu się odprężyłam.

Dlatego gorąco polecam każdemu, nie zależnie od umiejętności plastycznych, spędzenie wolnego czasu w odprężających ramionach kolorowanki. Możecie wybrać oczywiście dowolną, ale fanom serii osobiście bardzo polecam Dwór cierni i róż. Książka do kolorowania. Spotkacie się po raz kolejny ze swoimi ulubionymi bohaterami i mogę zapewnić, że nie będziecie zawiedzeni.

Dwór cierni i róż do kolorowaniaNa zakończenie pozwolę sobie jeszcze zamieścić poniżej próbkę mojego beztalencia, żeby udowodnić, że (trochę sparafrazuję Jerzego Stuhra):

Rysować każdy może,
trochę lepiej, lub trochę gorzej,
ale nie oto chodzi,
jak co komu wychodzi.
Czasami człowiek musi,
inaczej się udusi,
uuu.
Za możliwość świetnej zabawy serdecznie dziękuję : Uroboros
Grupa wydawnicza Foksal // Wydawnictwo uroboros

 

8 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę