Lego GIGANTS w Bratysławie

LEGO gigantsWystawa Lego GIGANTS w Bratysławie.

Mój ślubny poza ciągłym dłubaniem w samochodzie ma jeszcze jedno dość kosztowne hobby – lego. ;) Szczególnie upodobał sobie dwie serie Lego Creator i Lego Technics. Potrafi godzinami dłubać i składać maleńkie klocki, a po złożeniu (ku mojej rozpaczy ;)) złożony model koniecznie musi wylądować na półce (tak, to ja muszę później dbać o jego piękny wygląd i ścierać z niego kurze. ;)). Więc gdy tylko wystawa Lego GIGANTS zawitała w Bratysławie od razu wiedziałam, jakie mam plany na nadchodzący weekend. ;)

Inwazja Gigantów.

Wystawa jest imponująca. :) Ilość modeli, makiet i sama prezentacja zapierają dech w piersiach. Co mnie jednak najbardziej zdziwiło? To, że jest to wystawa z Polski, więc znajdziecie tam parę fajnych modeli nawiązujących do znanych nam wydarzeń (np. Model Boeinga 767, który powstał w Politechnice Rzeszowskiej z autografem samego kapitana Tadeusza Wrony).

Co ja tu będę dużo pisać, sami zobaczcie. :) Gdy zaś wesoła karuzela Lego GIGANTS zawita do Waszego miasta obejrzyjcie koniecznie, bo warto. :)

Klasycznie więcej dobrych ujęć możecie znaleźć na stronie TorquedMad Mind (Fotki #104: Inwazja Gigantów Lego). :)

8 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę