Cover for UnSerious.pl
442
UnSerious.pl

UnSerious.pl

Szybkie książki i wielostronicowe samochody :)

13 hours ago

UnSerious.pl
Hej Moliki 🙋Listopad z wyzwaniem #polskafantastykafajnajest się podsumował 😁Zapraszam na blogaunserious.pl/2022/12/listopad-2022-z-polskafantastykafajnajest-juz-za-nami/i przypominam o głosowaniu na "motywatora" 😉tiny.pl/wf5lt#książka #kniha #książkifantasy #czytampolskichautorów #czytamlegalnie #wyzwanie #wyzwanie2022 #dobrebopolskie #fantasty #wyzwanieinside #zdjęciaksiążek #podsumowanie #miesięcznepodsumowanie #fajniejestczytać #molksiążkowy #blogerksiążkowy #bookchallange #fotkiksiążek #toniejestkrajdlasłabychmagów #katarzynawierzbicka #anetajodowska #słowodzicielka #sqn #fabrykasłów ... See MoreSee Less
View on Facebook

Lego GIGANTS w Bratysławie

LEGO gigantsWystawa Lego GIGANTS w Bratysławie.

Mój ślubny poza ciągłym dłubaniem w samochodzie ma jeszcze jedno dość kosztowne hobby – lego. ;) Szczególnie upodobał sobie dwie serie Lego Creator i Lego Technics. Potrafi godzinami dłubać i składać maleńkie klocki, a po złożeniu (ku mojej rozpaczy ;)) złożony model koniecznie musi wylądować na półce (tak, to ja muszę później dbać o jego piękny wygląd i ścierać z niego kurze. ;)). Więc gdy tylko wystawa Lego GIGANTS zawitała w Bratysławie od razu wiedziałam, jakie mam plany na nadchodzący weekend. ;)

Inwazja Gigantów.

Wystawa jest imponująca. :) Ilość modeli, makiet i sama prezentacja zapierają dech w piersiach. Co mnie jednak najbardziej zdziwiło? To, że jest to wystawa z Polski, więc znajdziecie tam parę fajnych modeli nawiązujących do znanych nam wydarzeń (np. Model Boeinga 767, który powstał w Politechnice Rzeszowskiej z autografem samego kapitana Tadeusza Wrony).

Co ja tu będę dużo pisać, sami zobaczcie. :) Gdy zaś wesoła karuzela Lego GIGANTS zawita do Waszego miasta obejrzyjcie koniecznie, bo warto. :)

Klasycznie więcej dobrych ujęć możecie znaleźć na stronie TorquedMad Mind (Fotki #104: Inwazja Gigantów Lego). :)

8 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę