Share week 2018

Share week 2018Share week 2018 czyli jakie blogi książkowe warto czytać.

W zeszłym roku całkiem przypadkiem „natknęłam” się na akcję prowadzoną na blogu Andrzeja Tucholskiego i pomyślała, że fajnie byłoby wziąć w niej udział i podzielić się swoimi typami. :) Szczególnie iż wśród chętnie polecanych blogów tych książkowych „jak na lekarstwo”, a fajnie byłoby zobaczyć choć kilka, a może odkryć jakieś nowe jeszcze mi nieznane. :) Żeby nie przedłużać, moje „nominacje” na Share week 2018 wyglądają następująco.

Zacofany w lekturze
Zacofany w lekturze

Piotra czytałam jeszcze przed założeniem bloga, gdy był „Beznadziejnie zacofany”. ;)

Bardzo cenię go za język i dobór literatury, którą czyta. O niektórych książkach niejednokrotnie nie miałabym pojęcia i czasem wybrane przez niego książki są dla mnie inspiracją do zapoznania się z twórczością danego autora.

I ten fenomenalny „cykl o praniu”. :)

Kącik z książką
Kącik z książką

To moje kolejne odkrycie sprzed „epoki blogowania”.

Prowadząca bloga Kasia to niezwykle sympatyczna, otwarta osoba, z którą możecie porozmawiać na temat każdej książki. Jak potrzeba to również doradzi Wam to i owo do czytania, a gdy będziecie chcieli odpocząć na chwilę od książek, zawsze możecie zagrać w jedną z proponowanych przez nią gier. :) Ewentualnie sięgnąć do kącika językowego i zarazić się pasją do języków obcych. ;)

Świat fantasy
Świat fantasy

Ten blog to moja „stacja fantastyki”. :)

Łukasz z niezwykłą lekkością pióra pisze o przeczytanych książkach. Odkrywa przede mną nowe światy i nowych fantastycznych autorów.

Jeżeli mielibyście ochotę również wziąć udział w głosowaniu, to zachęcam Was do tego bardzo gorąco. Wszystkie szczegóły znajdziecie >> TU <<

Udanej zabawy! :D

16 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę