Romantycy po drugiej stronie kordonu ;)

Romantycy po drugiej stronie kordonu Rycerze spod znaku błyszczącego szpeju czyli romantycy po drugiej stronie kordonu. ;)

Od tygodni na każdym kroku bombardowani jesteśmy czerwonymi serduszkami, słodziakowatymi pluszakami i innymi miłosnymi gadżetami. Ponieważ ten blog głównie romansem stoi, postanowiłam w ten pełen uniesień miłosnych dzień przybliżyć Wam sylwetki niezwykłych  rycerzy spod znaku błyszczącego szpeju. Tak, Ci romantycy po drugiej stronie kordonu przyspieszyli już bicie serca nie jednej kobiety, a Ci pięknisie z Harlequena mogą im co najwyżej sznurówki w butach wiązać. ;)

Dmitrij Petrenka – Sołdat.

Na skraju strefy Krzysztof HaladynSołdat to prawdziwy skarb, który wie jak zawładnąć sercem kobiety. Niejedna dama dałaby się pokroić, by otrzymać zaproszenie na wykwintną kolację w jego towarzystwie, którą on sam przygotuje. Tak, jajecznica z pomidorami przygotowana na małej polowej kuchence z winem popijanym wprost z butelki zdobyłaby tysiące lajków, gdyby tylko pojawiła się na Instagramie. ;)

Na skraju strefy, Krzysztof Haladyn;
Na skraju strefy 2, Krzysztof Haladyn;

Ślepy

Ślepa plama, Czerep mutanta, Łańcuch pokarmowy Wiktor Noczkim Mój absolutny faworyt. Facet, który dla kobiety rezygnuje ze swojej wielkiej pasji, jaką jest przemierzanie Zony. W dodatku staje na wysokości zadania i dla zapewnienia bytu swojej wybrance jest gotów poświecić się i podjąć najbardziej ryzykowanego zadania. Do tego ślubu się nie boi i dom wybuduje… ;)

Ślepa plama, Wiktor Noczkin;
Czerep mutanta, Wiktor Noczkin;
Łańcuch pokarmowy, Wiktor Noczkin.

Sztywny

Sztywny Michał GołkowskiNo i na koniec największy Alwaro Zony. Ubrany nienagannie w zawsze idealnie skrojony do sytuacji dres. Wierzcie lub nie większego eleganta po tej, jak i po drugiej stronie Kordonu ze świecą szukać.

Jego romantyczna dusza nie pozwala żadnej pannie poczuć się samotnie. Ogólnie facet do tańca i do różańca, który nawet po dobrze zakrapianej imprezie jest gotów stanąć na wysokości zadania. ;)

Sztywny, Michał Gołkowski

 

To tylko wierzchołek Fabrycznego Harlequena, gdyż tam po drugiej stronie kordonu snuje się niejedna romantyczna Stalkerska dusza. ;) :D

2 komentarze

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę