Moto WOŚP Skoczów 2018

Moto WOŚP Skoczów 2018Moto WOŚP Skoczów 2018 – czyli Wielka Orkiestra po raz siódmy gra w Skoczowie.

14 stycznia na targowisku w Skoczowie po hucznym przejeździe przez centrum miasta odpaliła siódma edycja Moto WOŚP Skoczów 2018.

Całe zamieszanie, w którym tradycyjnie wzięłam już udział z TorquedMad Mind i Prentkim, rozpoczęło się od głośnego przejazdu wozów strażackich i samochodów marki BMW po Skoczowie. Po dotarciu na plac przy pływalni Delfin Rysiek (znany również jako Wąski ;)) rozpoczął show. Zanim jednak wystartowała pierwsza licytacja przygotowanych gadżetów i prawych foteli, prentka beemka została przejęta przez najmłodszych. Aż ciężko w to uwierzyć, ale w ciągu niespełna 15 minut została ona całkowicie pokryta rysunkami (nie tylko) najmłodszych. :)

Moto WOŚP Skoczów 2018W końcu zaczęły się licytacje i wielkie emocje, które sięgały zenitu za każdym razem, gdy przed Ryśkiem ustawiało się piękne Ferrari 360.

Klasycznie oczekiwanie na upatrzony prawy umilała najlepsza w świecie grochówka i ciepła herbatka.

Niestety ze względu na powrót do Bratysławy nie mogłam pozostać do końca imprezy, ale nadmienię tylko, że zbiórka zakończyła się  wielkim sukcesem (parę liczb pod zdjęciami). :)

Więc pozostaje tylko powiedzieć – do zobaczenia za rok. Poniżej zaś kilka fotek z imprezy (więcej jak zawsze na stronie TorquedMad Mind).

 

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę