Na Facebooku się dzieje!

Facebook Pagelike Widget

Moto Show Kraków 2017

Moto Show Kraków 2017Moto Show Kraków 2017.

Kiedy wszystkie porządne mole książkowe udają się na Targi Książki do Warszawy, ja oczywiście postanowiłam pójść na przekór i w tym czasie odwiedzić Moto Show Kraków 2017.

To mój pierwszy tego typu event w Krakowie. Muszę przyznać, iż byłam bardzo miło zaskoczona. Oczywiście była to impreza znacznie mniejszego kalibru niż ta w Bratysławie (Autosalon Bratislava 2017). Jednak trzeba przyznać, iż stała na dużo wyższym poziomie, począwszy od zaprezentowanych aut na samych hostessach kończąc.

Moto Show Kraków 2017Oczywiście z mojej strony nie obyło się bez małego zmacania kilku pojazdów. Ostatnio szczególnie porusza me serducho Giulia. Do tego momentu, no cóż widziałam ją w swoim garażu tylko w czerwieni. Po targach jednak muszę przyznać, że biała perła wygląda równie bosko. Przymierzyłam się również do luksusowego SUV-a od Alfy – Stelvio. No i muszę przyznać z bólem, że chyba się starzeję. Ten samochód również chętnie zobaczyłabym w swoim garażu (a mama przestałaby w końcu marudzić, żebyśmy kupili jakieś ludzkie auto, do którego komfortowo się wsiada). :D

Nie przedłużają jednak mojej moto choroby. ;P

Poniżej kilka fotek, a klasycznie większe ich ilości możecie znaleźć na tqmm.pl (Fotki #91: Moto Show Kraków 2017).

Moto Show Kraków 2017 Moto Show Kraków 2017 Moto Show Kraków 2017
Moto Show Kraków 2017 Moto Show Kraków 2017 Moto Show Kraków 2017

2 komentarze

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę