Cover for UnSerious.pl
435
UnSerious.pl

UnSerious.pl

Szybkie książki i wielostronicowe samochody :)

1 day ago

UnSerious.pl
Piąteczkowe Ahoj 🙋Ostatni dzień miesiąca i jeszcze rzutem na taśmę kolejna książka do wyzwania #polskafantastykafajnajest czyli książka jak z serii #żółtegotygrysa - #CzerwoneŻniwa #trzecifront #PawełMajka #radosławrusak 😀Zapraszam na bloga i pięknego weekendu życzę 😀unserious.pl/2022/09/trzeci-front/#polskibookstagram #lubięczytać #czytaniejestsexy #terazczytam #bookstagramtopasja #czytam #zdjęciedlaksiążki #booklover #instagramczyta #bookstagrampl #kochamczytać #lubimyczytać #czytamwszędzie #bookbook #book4life #polishbookstagram #bookpic #bookstagramer #totalbooknerd #czytampierwszy #czytamlegalnie #książka ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 days ago

UnSerious.pl
Kolejna do kolekcji #polskafantastykafajnajest😉Dziś na blogu ostatnia odsłona #pomnikcesarzowejachai #andrzejziemiański 😀Cały cykl oceniam jako niezły i dobrze odcinający od trudów pracy.Zapraszam oczywiście na bloga i pięknego popołudnia życzę 🙂unserious.pl/2022/09/pomnik-cesarzowej-achai-tom-v/#książkifantasy #czytampolskichautorów #czytamlegalnie #książka #kniha #fabrykasłów #terazczytam #bookworm #booknerd #bookstagram #czytaniemymnałogiem #półkowniki #bookshelf #booklover #molksiazkowy #relax #ilovebooks #instabook #zdjeciedlaksiazki #bookshelf #fantastyka #achaja #jesień #czytampolskieksiążki #czytam #czytamwszędzie ... See MoreSee Less
View on Facebook

Myron Bolitar w akcji # 8: Obiecaj mi

Obiecaj miDo czego może doprowadzić niewinna obietnica – czyli Obiecaj mi Harlan’a Coben’a.

Czas na ósme spotkanie z uroczym agentem sportowym Myron’em Bolitar’em oraz jego przyjaciółmi Esperanzą i Win’em. Tym razem motorem napędowym akcji są niewinne słowa Obiecaj mi i to do czego mogę one doprowadzić.

Od ostatnich wydarzeń minęło sześć lat. W życiu Myrona wiele się zmieniło. Firma rozszerzyła swoją działalność, Esperanza urodziła dziecko i wychodzi za mąż, a sam Myron właśnie zaczął się spotykać z wdową po 11 września. No i właśnie podczas zorganizowania małego przyjęcia dla przyjaciół, Myron podsłuchuje rozmowę dwóch nastolatek – córki przyjaciółki i jego obecnej “dziewczyny”. Prosi je by mu obiecały, iż nigdy nie wsiądą do samochodu z pijanym kierowcą. On przyjedzie o każdej porze dnia i nocy, zawiezie je tam, gdzie będą potrzebowały nie pytając o nic.

No i nadeszła ta noc, kiedy to córka jego przyjaciółki Aimee Biel zadzwoniła i poprosiła o transport. Nie pytając o nic, zawiózł ją pod wskazany adres, nie przypuszczając, iż Amiee następnego dnia nie wróci do domu. Czy uda mu się odnaleźć dziewczynę i jakie będą konsekwencje jego obietnicy?

Obiecaj miObiecaj mi Harlan’a Coben’a ponownie namieszało porządnie w głowach. Myron wraca powoli do formy (po sześciu latach powinien ;)), dalej bombarduje swoim urokiem osobistym i fenomenalnym, ironicznym poczuciem humoru. Trochę brakuje Win’a i Esperanzy, ale cóż jak to się mówi – nie można mieć wszystkiego. Akcja gna jak szalona, a intryga jest zamotana jak słuchawki od telefonu. Jednak w tej książce dla mnie najważniejszy był przekaz skierowany do młodych (choć może nie tylko) ludzi. Chcesz uciekać z domu – świetnie, ale pomyśl choć na chwilę o tym, jak będą zamartwiać się Twoi najbliżsi. Jak wiele zdrowia będzie kosztowała ich ta sytuacja, poszukiwania, zamartwianie się czy żyjesz. W końcu w życiu nie ma sytuacji bez wyjścia, a ucieczka nie naprawi popełnionych błędów.

Polecam!

4 komentarze

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę