Zdobycze stycznia 2017

Zdobycze stycznia 2017Zdobycze stycznia 2017 – czyli nowa dostawa „półkowników”. ;)

Korzystając z krótkiego wypadu do Polski na Moto WOŚP 2017 w Skoczowie, postanowiłam skorzystać z okazji i kupić kilka książek. ;)

Niestety już od stycznia ten rok wygląda tragicznie dla mojego portfela. Ilość pozycji, która już została zapowiedziana, przyprawia mnie o palpitacje serca. W samym styczniu pojawiły się trzy nowości, a luty zapowiada się równie obficie

Ale nie przedłużając, o co w tym miesiącu wzbogaciła się moja biblioteczka. :D

Zdobycze stycznia 2017 // Sanderson

Ponownie Sanderson.
W grudniu udało mi się w świetnej cenie kupić większą ilość pięknie wydanej twórczości Sandersona. Niestety wśród zakupionych książek brakowało książki Bohater wieków.

No i właśnie w styczniu udało mi się zdobyć brakujący wolumin, a do tego premierę miał jeszcze Bezkres magii, więc i jego w koszyku zakupowym nie mogło zabraknąć.

Zdobycze stycznia 2017 // Dwór mgieł i furii

Dwór mgieł i furii Sarah J. Mass.

Na półce wciąż stoi nieprzeczytany Dwór cierni i róż, postanowiłam jednak od razu po premierze zaopatrzyć się w kontynuację – szczególnie, że styl autorki przypadł mi do gustu. :)

Zdobycze stycznia 2017 // Bramy Światłości

Bramy Światłości tom 1 – Maja Lidia Kossakowska

Po prostu musiałam mieć tę książkę, a do tego wydanie jest twardej oprawie. :D

Zdobycze stycznia 2017 // Vandenmeer

Uczta wyobraźni

Zebranie całej Uczty wyobraźni chodziło mi od dłuższego czasu po głowie, ale jak to w przypadku zakupów – wybierałam coś, kosztem czegoś. Tym razem jednak się udało i do kolekcji dołączą trzy kolejne tomy autorstwa Jeff VanderMeer’a.

  • Finch;
  • Podziemia Veniss;
  • Shriek: Posłowie.

A jak Wasze styczniowe zdobycze?

2 komentarze

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę