Cover for UnSerious.pl
442
UnSerious.pl

UnSerious.pl

Szybkie książki i wielostronicowe samochody :)

3 hours ago

UnSerious.pl
Hej Moliki 🙋Listopad z wyzwaniem #polskafantastykafajnajest się podsumował 😁Zapraszam na blogaunserious.pl/2022/12/listopad-2022-z-polskafantastykafajnajest-juz-za-nami/i przypominam o głosowaniu na "motywatora" 😉tiny.pl/wf5lt#książka #kniha #książkifantasy #czytampolskichautorów #czytamlegalnie #wyzwanie #wyzwanie2022 #dobrebopolskie #fantasty #wyzwanieinside #zdjęciaksiążek #podsumowanie #miesięcznepodsumowanie #fajniejestczytać #molksiążkowy #blogerksiążkowy #bookchallange #fotkiksiążek #toniejestkrajdlasłabychmagów #katarzynawierzbicka #anetajodowska #słowodzicielka #sqn #fabrykasłów ... See MoreSee Less
View on Facebook

Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars StoryRogue One: A Star Wars Story (Łotr 1. Gwiezdne wojny).

Skrajnych opinii o Rogue One: A Star Wars Story (Łotr 1. Gwiezdne wojny) dookoła tysiące. Od tych ociekających lukrem po mieszające z błotem Garetha Edwardsa i całe studio Disney’a. Jednak niezrażeni tym szumem informacji nie mogliśmy sobie ze ślubnym odpuścić i nie pójść do kina na pierwszy film z serii Gwiezdne wojny – historie. 

Tak, oboje uwielbiamy Gwiezdne Wojny. Można powiedzieć, że się na nich wychowaliśmy. Więc może moja (nasza) opinia nasączona jest nutką sentymentalizmu, ale powiem szczerze – film zrobił mi dobrze. :D Ostatnie zaś 45 minut było symfonią, która podbiła moje serce.

Rogue One: A Star Wars Story

I niech wszyscy Star Wars-owi przeciwnicy mówią sobie co chcą. Bo dla mnie Rogue One: A Star Wars Story (Łotr 1. Gwiezdne wojny) to coś więcej niż klasyczny zapychacz, który ma na celu napełnić kapsę producenta.

To fantastyczne i faktyczne pogłębienie uniwersum, w którym możemy zobaczyć portret rozdartej, wewnętrznie skłóconej Rebelii, Mocy bez udziału rycerzy Jedi i w końcu nadziei, która kosztowała tak wiele tych zwykłych, szarych nikomu nieznanych bojowników.

Podsumowując, jeżeli tak mają wyglądać Gwiezdne wojny – historie to czekam na więcej. :)

May the Force be with you!

2 komentarze

 • Obsesyjna

  31 grudnia 2016 at 11:21

  Ja też byłam zachwycona i nie brakowało mi Jedi. Wręcz przeciwnie, uważam że to świetne uzupełnienie. Przecież oprócz Jedi w galaktyce jest przecież wojna, rebelia, ludzie giną, poświęcają się. No miodzio :) Byłam dwa razy na Łotrze i cieszę się, że ten film powstał :)

  Odpowiedz
  • Sylwka

   31 grudnia 2016 at 17:00

   Jedi z “historycznego punktu widzenia” nie powinno tam być. Dlatego mocno dziwią mnie głosy osób, które są zażenowane ich brakiem – tak jakby nie wiedziały, w którym punkcie historii się znajdują. :)
   Mnie najbardziej spodobało się to spojrzenie na historię oczami tych “maluczkich”. :) I powiem jeszcze raz, oby więcej “Gwiezdne wojny – historie”. :D

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę