Cover for UnSerious.pl
435
UnSerious.pl

UnSerious.pl

Szybkie książki i wielostronicowe samochody :)

1 day ago

UnSerious.pl
Piąteczkowe Ahoj 🙋Ostatni dzień miesiąca i jeszcze rzutem na taśmę kolejna książka do wyzwania #polskafantastykafajnajest czyli książka jak z serii #żółtegotygrysa - #CzerwoneŻniwa #trzecifront #PawełMajka #radosławrusak 😀Zapraszam na bloga i pięknego weekendu życzę 😀unserious.pl/2022/09/trzeci-front/#polskibookstagram #lubięczytać #czytaniejestsexy #terazczytam #bookstagramtopasja #czytam #zdjęciedlaksiążki #booklover #instagramczyta #bookstagrampl #kochamczytać #lubimyczytać #czytamwszędzie #bookbook #book4life #polishbookstagram #bookpic #bookstagramer #totalbooknerd #czytampierwszy #czytamlegalnie #książka ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 days ago

UnSerious.pl
Kolejna do kolekcji #polskafantastykafajnajest😉Dziś na blogu ostatnia odsłona #pomnikcesarzowejachai #andrzejziemiański 😀Cały cykl oceniam jako niezły i dobrze odcinający od trudów pracy.Zapraszam oczywiście na bloga i pięknego popołudnia życzę 🙂unserious.pl/2022/09/pomnik-cesarzowej-achai-tom-v/#książkifantasy #czytampolskichautorów #czytamlegalnie #książka #kniha #fabrykasłów #terazczytam #bookworm #booknerd #bookstagram #czytaniemymnałogiem #półkowniki #bookshelf #booklover #molksiazkowy #relax #ilovebooks #instabook #zdjeciedlaksiazki #bookshelf #fantastyka #achaja #jesień #czytampolskieksiążki #czytam #czytamwszędzie ... See MoreSee Less
View on Facebook

Jarmark Bożonarodzeniowy 2016

Jarmark Bożonarodzeniowy 2016Vianočné trhy Bratislava 2016 czyli Jarmark Bożonarodzeniowy 2016.

W centrum Bratysławy jak co roku odbywa się Jarmark Bożonarodzeniowy 2016 czyli Vianočné trhy Bratislava. Rozpoczyna się on w 3 weekend listopada i kończy na dwa dni przed Wigilią.

W uroczych małych czerwonych domkach możecie skosztować lokalnych przysmaków kulinarnych czy też zmoczyć usta dobrym ponczem, grzanym winem lub klasyczną miodóweczką.

Poza kwestią nazwijmy ją żywieniową ;) przechadzając się po targu możemy pooglądać rodzimą sztukę czy też zaopatrzyć się w jakieś bibeloty, które dołożymy do prezentów Bożonarodzeniowych.

Jarmark Bożonarodzeniowy 2016Wybierając się na Vianočné trhy pamiętajcie o tym, żeby dobrze wypchać eurusiami kieszenie. ;) Jak podkreślają miejscowi – impreza nie sprzyja już spotkaniu rodzin i przyjaciół przy kubeczku grzańca, a jedynie służy osuszeniu portfeli przyjezdnych Austriaków. Nie mniej jednak – na rynku możecie spotkać tłumy ludzi i poczuć trochę lokalnego folkloru.

Jeżeli będziecie kiedyś w Bratysławie w gorącym świątecznym okresie – koniecznie odwiedźcie bożonarodzeniowy jarmark. :)

Poniżej klika zdjęć z jarmarku – niestety tłumy ludzi nie pozwalają na więcej. :D

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę