Cover for UnSerious.pl
442
UnSerious.pl

UnSerious.pl

Szybkie książki i wielostronicowe samochody :)

4 hours ago

UnSerious.pl
Hej Moliki 🙋Listopad z wyzwaniem #polskafantastykafajnajest się podsumował 😁Zapraszam na blogaunserious.pl/2022/12/listopad-2022-z-polskafantastykafajnajest-juz-za-nami/i przypominam o głosowaniu na "motywatora" 😉tiny.pl/wf5lt#książka #kniha #książkifantasy #czytampolskichautorów #czytamlegalnie #wyzwanie #wyzwanie2022 #dobrebopolskie #fantasty #wyzwanieinside #zdjęciaksiążek #podsumowanie #miesięcznepodsumowanie #fajniejestczytać #molksiążkowy #blogerksiążkowy #bookchallange #fotkiksiążek #toniejestkrajdlasłabychmagów #katarzynawierzbicka #anetajodowska #słowodzicielka #sqn #fabrykasłów ... See MoreSee Less
View on Facebook

Deadpool

deadpoolMr. Pool – Deadpool

Deadpool to absolutna petarda :D Było wszystko to, czego oczekiwałam i nie zawiodłam się absolutnie.

Trzeba to sobie powiedzieć już na samym początku – to nie jest film dla małych chłopców i grzecznych dziewczynek. “Kaganiec” zdjęty więc od napisów początkowych do końcowych jest ostro. Deadpool ocieka absurdalnym humorem pełnym wulgaryzmów. Dialogi absolutnie nie zawodzą, są zabawne, choć czasem płytkie jak kałuża po mżawce. Ironia “wylewa się” z każdego miejsca i wbija szpilę wszystkiemu i wszystkim dookoła.

Oczywiście całość nabiera rumieńców dzięki (tu poproszę o fanfary) świetnej roli Ryan Reynolds’a. On nie odgrywa Deadpoola on się nim stał. Jego sposób poruszania się, walki, wszystkie te pozy i gesty – to jest to, o co chodziło. A do tego ta część romantyczna jego duszy i czerwony opinający kombinezon… (Hold your horses lady ;) ) Cóż nie wyobrażam sobie by ktoś innym mógł zastąpić Raynolds’a w tej roli.

DeadpoolWięc jeżeli macie już dość ckliwych romansideł oraz poprawnie politycznych filmów do tego nie boicie się ciętego mocnego języka to koniecznie musicie zobaczyć Deadpool’a. Jeżeli jednak jesteście miękkimi… i macie się poczuć zgorszeni, to lepiej pozostańcie w domu.

A gdzie w tym wszystkim jest Stan Lee?
“Kręci” sobie w najlepsze muzykę w klubie ze striptizem.

* Źródło zdjęć Internet.

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę