Choinka 2015!!!

choinka 2015Choinka 2015!!!

Ponieważ już w telewizji nastąpiła zapowiedź Kevina, a w radiu gości hit Wham – Last Christmas, więc nie może być inaczej… zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.

Więc, żeby tradycji stało się zadość wraz z Przyjaciele małego Człowieka, Prentki-blog, TorquedMad Mind i ekipą BMW Podbeskidzie wybieramy się do domu małego dziecka w Cygańskim Lesie w Bielsku-Białej.

Bastik w tym roku przechodzi samego siebie i nie dość, że stał się gwiazdą youtuba ;) to jeszcze wymyślił, że choinka tym razem zostanie przyniesiona do dzieciaków wprost z Zakopanego :)

Z Zakopanego do Bielska-Białej, czyli 140 km pieszo z choinką na plecach w 48 godzin.
Biorąc udział w wydarzeniu kibicujesz drzewku by na czas dotarło do domu. Tam będą czekać na nie nasi przyjaciele. Następnie wspólnie przygotujemy kolorowe, ręcznie robione ozdoby, zaświecimy lampki i będzie to najpiękniejsza choinka świąteczna w Bielsku-Białej.
Wierzę, że się uda. Spacer będzie można śledzić na bieżąco przez dwa dni na stronie: “przyjaciele małego Człowieka”.
Start: 11 Grudzień, godzina 10:00, Krupówki Zakopane, zapraszamy :)

Ponieważ nie będę miała możliwości uczestnictwa w marszu,  powoli zaczynam zabierać się za pieczenie ciasteczek do dekoracji (w końcu czymś trzeba tę choinkę ozdobić ;) ) i wyszukuję sposobu, jak dobrze je spakować, żeby przetrwały drogę z Bratysławy do Bielska. Choć muszę przyznać, że bardziej martwi mnie to czy mój mąż da im dotrwać do czasu wyjazdu.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę