Na Facebooku się dzieje!

Facebook Pagelike Widget

# 2: Book tour z Małe ogniska Celeste Ng

Book tour z Małe ogniska

Book tour z Małe ogniska, czyli większość zdecydowała. :)

Po przeczytaniu Małych ognisk Celeste Ng dostałam kilka maili z zapytaniem o książkę. Ponieważ ze mną jak z dzieckiem, a że ilość maili za rozdaniem i book tourem była równa, to Was poprosiłam o zabranie głosu w tej sprawie i zorganizowałam ankietę na FB.

Ankietę, w której stosunkiem głosów 11:8 wybraliście book tour. Słowo się rzekło…

Gotowi na na Book Tour z Małe ogniska!

Poniżej oczywiście kilka zasad i przypomnienie o tym tam Rodo. ;)

Zasady uczestnictwa w Book tour z Małe ogniska:

  • Organizatorem Book tour z Małe ogniska jest właścicielka unSerious.pl.
  • W Book Tourze może wziąć każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski oraz posiada swoje miejsce w sieci (blog, FB, Instagram, Lubimy czytać, …), gdzie będzie mógł skrobnąć choć dwa słowa na temat książki (byłoby mi bardzo miło, gdyby pojawiła się fotka książki, którą mogłabym umieścić koło „dwóch słów” z Waszej recenzji). :)
  • Osoby chętne do udziału w Book Tourze proszę o komentarz pod postem, wysłanie do mnie wiadomości e-mail (kontakt[at]unserious.pl) ze swoim imieniem, nazwiskiem oraz adresem. W tytule proszę o wpisanie „Book tour z Małe ogniska”oraz o umieszczenie poniższego banerka z linkiem do tego posta na swoim FB, blogu, Instagramie…

Book tour z Małe ogniska

  • Chęć przystąpienia do zabawy należy zgłosić do dnia 04.12.2018r.
  • Każdy uczestnik zabawy ma dwa tygodnie na przeczytanie książki. Książkę wysyłamy listem poleconym, aby była lepsza możliwość jej śledzenia. Proszę również każdego uczestnika zabawy o informację, iż książkę otrzymał, a przed dalszą podróżą o zgłoszenie się do mnie po adres kolejnego uczestnika zabawy.
    No i oczywiście jak już będzie po wszystkim o informację, gdzie ukazały się „dwa słowa” o książce. :)
  • Bardzo proszę o szanowanie książki, a ewentualne notatki oraz oznaczenia proszę dokonywać na marginesie ołówkiem, używać „sklerotek” itp.
  • Prosiłabym również o pozostawienie po sobie śladu na ostatniej wyznaczonej stronie książki. :)
  • Zgłaszając się do Book tour z Małe ogniska wyrażacie zgodę na powyższe warunki oraz na przetwarzanie Waszych danych osobowych na potrzeby book tour. (RODO in progress) Zobowiązujecie się usunąć również wszystkie otrzymane dane (adres do wysyłki) po jego zakończeniu.

Oczywiście będzie mi bardzo miło jeśli zostaniecie obserwatorami mojego bloga.  :) Nie jest to obowiązkowe, żeby wziąć udział w zabawie.

Kolejność „czytania”:

Marta K.

Sonia

Magda

15 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Wyrażam zgodę