Na Facebooku się dzieje!

Instagram

 • Dzie dobry Moliki Pozosta jeszcze tydzie W drodze dohellip
 • Dobre ranko czas wrci w kierat po urlopie Jako umilaczhellip
 • Book morning Na blogu dzi kolejne spotkanie z Harry Holehellip
 • Book morning Uff ju roda W tym tygodniu papierowohellip
 • Witajcie Moliki Na blogu dzi ostatnipolicjant benhwinters ksika kniha czytamhellip
 • Podczas urlopu wpad do nas znajomy z Polski ktry zostahellip
 • Book morning o poranku 15 stopni czuj sie jakby miaahellip
 • Bry Piteczek A na blogu prywata czyli odpowiadam na nominacjhellip
 • Czwarteczkowe book morning Na blogu dzi fantastyka w najlepszym wydaniuhellip

Myron Bolitar w akcji # 6: Ostatni szczegół

Ostatni szczegółCzas na Ostatni szczegół Harlana Cobena.

Ostatnie spotkanie z Myron’em Bolitar’em zakończyło wielkim niedowierzaniem i ogólnym opadem szczęki. Czas zatem dopiąć Ostatni szczegół i dać się porwać uroczemu agentowi sportowemu po raz szósty.

Wydarzenia ostatnich dni odcisnęły mocne piętno na psychice Myron’a. Aby doprowadzić się do stanu normalności postanawia on wziąć urlop od wszystkiego i zaszywa się z piękną prezenterką na odległej, wręcz bezludnej wyspie.

Jednak wszystko co piękne i beztroskie nie może trwać wiecznie. Esperanza ma kłopoty i Myron musi wracać pilnie do Nowego Jorku. Musi pomóc przyjaciółce, która została aresztowana pod zarzutem zabójstwa znanego baseballisty Clu Haida, który nota bene był jego pierwszym klientem. Wszystkie poszlaki wskazują na jego przyjaciółkę, a ta nie chce składać żadnych wyjaśnień dotyczących tej sprawy. Czy Esperanza jest odpowiedzialna za śmierć Clu? Czy ma to związek z kontrolą antydopingową jaką przeszedł jego klient tuż przed morderstwem?

Mylisz to, co słuszne, z tym, co zgodne z prawem i na pozór etyczne. Lecz to nie jest prawdziwy świat. Czasem dobrzy łamią zasady, ponieważ znają życie.
Harlan Coben nie zawodzi. Ostatni szczegół  przyprawił mnie o szybsze bicie serca i do samego końca nie pozwolił domyślić się rozwiązania zagadki. Mimo iż Myron jest wciąż lekko niemrawy i jakiś taki niewyraźny, to Windsor Horne Lockwood III absolutnie staje na wysokości zadania i to on jest dla mnie bohaterem tej książki. Do tego dochodzi postać Wielkiej Cyndii – jej historia powala z nóg. Więc jeżeli macie wolne popołudnie nie wahajcie się i sięgnijcie po Ostatni szczegół.

2 komentarze

Dodaj komentarz